IČP:1013138261

+420 604 374 364

Zlatá přilba Pardubice - Provazník, Vaňous a Fikejs

09.09.2016 08:18

31.8.2016 Ve středu se uskutečnil exhibiční závod motocyklů v Pardubicích. Jednalo se o závodiště Zlaté přilby. Byla zde vybudována trať pro supercoss. Exhibiční závod byl vložen do MMČR Ploché dráhy juniorů. Zúčastnilo se 7 MX motorek a 2x SM. Mezi jezdce motocrosu patřil například Michal Votroubek a Roman Mňuk. V podání supermota to byl Erik Provazník a Buhuslav Vaňous oba za team REGION racing cz. Motocross reprezentoval Leoš Fikejs, také závodník teamu REGION racing cz.

Jednalo se o krátké jízdy přibližně na 3 kola. Šlo zde hlavně o představení sportu motocross a supermoto. Trať byla pro supermoto motocykly postavena dost obtížně,ale i tak naši kluci (Erik a Slávek) se s tím popasovali velmi dobře a oba bez pádu zvládli všechny exhibiční rozjížďky.

Leoš Fikejs závodil v kategorii MX2, mezi dalšími čtyřmi jezdci. Obasazoval třetí místa.

Děkujeme za nominování do tohoto závodu a těšíme se na podobné akce pro diváky.