Závody družstva – SMS Pardubic 2011 Trutnov

31.10.2011 14:53

VIDEO ZÁVODU ZDE  

 Dne 29. 10. 2011 se jel závod družstev seriálu SMS Pardubic na trutnovské trati. Z našeho týmu se závodu zúčastnili jezdec Michal Votroubek, Erik Provazník a David Matocha. Závod se skládal ze tří rozjížděk. Každý jezdec se musel zúčastnit každé rozjížďky, pokud jeho družstvo chtělo získat nejlepší společný výsledek. Ještě nutno doplnit informaci, že nejhorší rozjížďka se škrtla. V 1. jízdě Erik odstartoval na 4. místě, předním jel David Matocha, Josef Mňuk a Michal Votroubek.

    V druhém kole se Erik držel za týmovým jezdcem Michalem.  V půlce této rozjížďky bylo pořadí následující Michal, Erik, Josef a David. Byla to opravdu podívaná, Erik s Josefem sváděli vražedný souboj o druhou pozici. Vráželi do sebe lokty, jeli bok po boku a více by nám o tomto souboji mohla povědět Erikova motorka, která to odnesla rozřízlou kyvkou. V první jízdě dojel jako první Michal, za ním Roman Mňuk, Erik a Víťa Marek. Pro Pepu tato rozjížďka nedopadla dobře. Při souboji Pepa zavadil o Erika a poškodil si koleno. Erik tak přišel o nejtěžšího protivníka.

    V 2. rozjížďce dojeli závodníci v pořadí Michal, Roman, Víťa, David a Erik, který bohužel zkoušel jak tvrdá je zem.

    V 3. rozjížďce bylo pořadí následující, první samozřejmě Michal Votroubek, druhý Roman Mňuk, třetí Vítězslav Marek, čtvrtý Erik Provazník a pátý David Matocha.

    Celkově se na 1. místě umístil REGION RACING team (Votroubek, Provazník, Matocha), na 2. místě CERMEN racing team ( Pospíšil, Horák, Marek) a na 3. místě TOI TOY tým (Majer, Ernest, Vozáb). Tito závodníci dostali každý svůj pohár a dárkový balíček s občerstvením. Náš tým děkuje za bezchybný výsledek.

 

 

 

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz