IČP:1013138261

+420 604 374 364

Závodíme i na běžkách!

06.02.2017 18:06

Erik Provazník vyzkoušel závod na běžkách. Jak sám přiznal, byla to pěkná dřina. Přečtěte si víc o jeho pocitu z prvního takového závodu.

Každá nová zkušenost je vítána. A tak si Erik Provazník vyzkoušel závod na běžkách. Byla to jeho první zkušenost, netušil do čeho jde. Závod se jel na 20ti kilometrovém okruhu. Místem činu bylo Deštné v Orlických horách, dne 4.2.2017. Rozježdění probíhalo na kilometrovém okruhu  a samozřejmě nechybělo ani protažení. Na startu tohoto závodu byl jeden ostřílený závodník za druhým. Na první zkušenost však nebyl Erikův výsledek vůbec špatný!!

Erik si dojel pro 160. místo z celkem 240ti závodníků. A pro 58. místo v kategorii mužů do 39ti let, kde nastoupilo celkem 75 závodníků. Jeho cílový čas byl 1:33:50. Čas nejrychlejšího závodníka, tedy vítěze, byl 1:09:30. Ten si odvezl bohatou odměnu - 50 tisíc korun. Erik se však nevzdává a chystá se i na další závod. Říká, že se na něj rozhodně bude muset více připravit a hlavně rozložit síly. Závod si užil a rád poměřil síly se zkušenými závodníky.

Fotogalerie: Závodíme i na běžkách!