IČP:1001965531

+420 604 374 364

Víťa Špaček v Opatově u Svitav

16.04.2019 08:56

Dne 13.4. se Víťa zúčastnil Novamotocross Cupu v Opatově u Svitav. Startoval ve třídě 13-20 let, která zde jede svůj závod dopoledne.

Počasí bylo spíš zimní, ale na závod se Víťa moc těšil. Sebe nezvládl moc připravit, ale motorku na 100%. V tréninku byla trať naoraná a mokrá, ale Špačkovi to šlo. V kvalifikaci odstartoval jako třetí, chvíli pomýšlel i na dvojku, nakonec se ale propadl na sedmé místo. Start do první jízdy nebyl nijak závratný, Víťa byl asi pátý a pak chyboval. Usadil se na osmé příčce a tam si jel svůj závod. Neměl nikoho před sebou ani za sebou a tak mohl jet v klidu a závod si užít. V cíli byl tedy 8. z 18. Do druhé jízdy odstartoval mnohem lépe. Asi kolo držel druhé místo, ale pak mu ztvrdly ruce a začal opět chybovat a přicházet o místa. Bojoval se soupeřem o sedmé a osmé místo. Několikrát si pozice vyměnili. Nakonec dojel 8. a celkově také 8. Je co ladit, ale s výsledkem je spokojený. Děkuje teamu, rodině a přítelkyni.

Fotogalerie: Víťa Špaček v Opatově u Svitav