Tomáš ,,Travex" Trávníček a něco o jeho sezoně

30.09.2015 13:34

    Tomáš Trávníček vybojoval v roce 2015 titul Mistra Rakouska. Tome, dovol mi pár otázek ...

    Krátce o posledním Rakouském závodě - Melk- : Tomáš : Tak a jsme doma a to z Rakouského Melku, kde byl poslední závod z letošní sezóny. Motorky fungovaly jak měly, neměli jsme sebemenší problém s technikou, tak jsme si věřili a nakonec to i dobře dopadlo a odvezli jsme si první místo. Jak z rozjížděk, tak i celkově!! Tak děkujeme těm, co pomohli! S pozdravem travex

A přejdeme k otázkám ...

1. Co se týká Melku, byl tady někdo, kdo by ohrožoval Tvoje prvenství?

Rudy byl velmi rychlý. V MS zajel 2.místo. Dále byl také rychlý Haglatner Manul,který vyhrál Evropu. Kluci jeli velmi dobře,ale naštěstí až pár desetin zamnou. Nakonec v závodě nebyli tak rychlí jak jsem si myslel a prvenství jsem potvrdil!

2. Vyhrál jsi tzv. s prstem v nose nebo byly i nějaké komplikace?

Kvalifikace dala na druhé místo, takže jsem musel svádět souboj s Rudym. První rozjížďku se Rudy celkem držel. Celý závod jsem na něj psychycky tlačil, až nakonec chyboval a podařilo se mi ho předjet 2 kola před cílem.

3. Vezeš domů i celkové vítězství. Který závod pro Tebe byl nejtěžší?

Určitě Greinbach, byl to první závod. Neměl jsem natrénováno. Pneumatiky byly starší a nastavení motocyklu nic moc.V tomto závodě jsem ,,utrhl" málo bodů a celý zbytek sezony bylo co dohánět.

4.Na kterém závodě to naopak byla pohoda a trať Ti prostě seděla?

Nejjednodušší závod pro mě bylo Fuglau. Trať obsahovala většinu terénu a tam jsem měl opravdu na vrch. Potvrdil jsem to v obou jízdách.

5.Ještě Tě letos čeká nějaké závodění nebo už zimuješ?

Rakousko úspěšně hotové. Na Čechy letos nemám náladu. Zbývá tedy jediná otázka a to je Meted, který se jede v Belgii. Je to velmi významný závod, který je velmi populární. Motocross už letos nepojedu, ale ještě se chci svést na enduru v Šiklově Mlýně. Enduro mě baví, beru to jako odreagování !

Tímto Tomovi děkujeme ! A přejeme hodně štěstí do posledních závodů.

 

 

Fotogalerie: Tomáš ,,Travex" Trávníček a něco o jeho sezoně

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz