Vyhledávání

Kontakt

REGION RACING s.r.o.
Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Team REGION racing cz startuje do sezóny

23.01.2012 11:39

    Závody jsou sice v útlumu, ale i tak se na závodní scéně objevil zcela nový tým pojmenovaný podle hlavního sponzora. Zajímavý je jeho záběr, který zasahuje do motokrosu, supermota, endura a čtyřkolek.

zleva: majitel teamu REGION racing cz pan Pavel Provazník a špičkový jezdec motokrosu Michal Votroubek

    Za celou myšlenkou stojí Pavel a Erik Provazníkovi. Ti připravili koncept teamu zaměřeného na motorsport a podporujícího jezdce všech tříd a výkonností. V teamu tedy najdete jak jezdce zvučných jmen jedoucí v seriálu mistrovství ČR a Evropy, tak veterány nebo závodníky v přeboru a nižších soutěžích.

horní foto: manažer teamu REGION racing cz Erik Provazník

 

    Team REGION racing cz,  ale rozhodně nechce stát stranou a bude se prát o nejvyšší stupně. Hodně vysoko má v MČR MX1 nakročeno Michal Votroubek, o titul mistra ČR čtyřkolek bude bojovat Lukáš Studený, kterého také uvidíme v mistrovství Německa nebo mistrovství Evropy. V supermotu ve třídě S1 chtějí vybojovat tituly do 3. místa Petr Záruba a Erik Provazník. Ve skútrech bude titul mistra republiky obhajovat loňský vítěz Martin Gudába. David Kučeřík, kterému se bohužel minulý rok nevyhnulo zranění, opět zasedne za řidítka svého stroje v kategorii superbike a i on se bude snažit o zajetí nejlepšího umístění. A z mladší generace můžeme jmenovat Tomáše Osičku, který bude bojovat o titul v MČR Juniorů ve tříde 85 ccm. Nechybí ani zastoupení v dámském motokrosu, je zajištěno prostřednictvím naší sportovkyně Michaely Václavkové. Barvy teamu REGION racing cz, můžete také vidět i na extrémních závodech, jako je Erzberg Rodeo nebo RedBull Romaniacs, kde bude startovat Matěj Oliva. Erzberg Rodeo si také letos poprvé zkusí Lukáš Studený na quadu.

    Cílem teamu REGION racing cz v letošní sezóně je podpora a rozvoj motosportu v ČR a rozšiřování jezdecké základny, zároveň team pomáhá ke zviditelnění svých partnerů, kteří stojí za provozem teamu REGION racing cz. Aktuálně celý team absolvoval zimní soustředění v Krkonoších a jezdci se dále individuálně připravují na sezónu, která se rychle blíží. Všechny důležité informace najdete na stránkách www.region-racing.cz nebo na teamovém Facebooku.