IČP:1013138261

+420 604 374 364

Standa Jindra na Memoriálu v Benešově

10.10.2016 10:02

Dne 24.9.2016 se jel Memoriál Jaroslava Kuklíka v Benešově a tady závodil Stanislav Jindra. Jak se mu jelo?

Standa zde staroval ve třídě MX Open. Byla to pro něj nová zkušenost, protože se jednalo o endurosprint. Počasí vyšlo hezky a Standovi se závod líbil. Co na to říká on? : ,, Jednalo se o nádherný vzpomínkový závod v enduro sprintu, na pana Kuklika. Kategorie Open MX startovala ve stejný čas jako licence A - endura. Závod jsme jeli na 6 kol, kdy na jedno kolo bylo vyhrazeno 30 minut. Cross test byl na 4 minuty, kde část byla motocross trať a část v lese, kde se mi moc dobře nedařilo. Pak následoval přejezd cca 15 minut a byl extrém test na 3 minuty, kde byly klády, výjezdy, kameny.... Zde jsem hodně ztrácel, protože toto jsem nikdy netrénoval. Ale čas nebyl úplně nejhorší a na krajský přebor by to bylo v pohodě. V kategorii jsem byl bohužel pouze s reprezentantem v FMX Martinen Koreněm, takže jsem skončil na druhém místě. Byla to fakt výborná akce, kdy v poledne ještě skákali kluci freestyle, konkrétně Podmol, Koreň, Bilek a Poláček. Škoda, že přišlo málo diváků, ale i tak bylo zajímavé zkusit jinou disciplínu a poznat, že to je úplně něco jiného jezdit na přesný čas, nemít v závodě přímý kontakt atd. Příští rok určitě doporučuji."

Fotogalerie: Standa Jindra na Memoriálu v Benešově