IČP:1013138261

+420 604 374 364

Špačkovi na ,,Polňokrosu"

14.11.2016 20:41

Venku sice mrzne, ale sem tam se ještě nějaký ten závod jede. A jednoho takového se zúčastnili Viktor a Vítek.

Závod se odjel 5.11. v Doudlebách. Vítek startoval poprvé na 450ccm. Na motorku u na trať si po chvíli zvykl a jízda ho bavila. Kvalifikoval se jako druhý. Jako první kvalifikaci dokončil jeho otec Viktor. V první jízdě si Vítek zašlápl motorku a všichni mu ujeli. Skončil tedy devátý a do finále se nedostal, držel tak aspoň palce taťkovi. Ten  jízdu vyhrál a tak se pohodlně dostal do finále. Do finálové jízdy nastoupilo asi padesát jezdců. Viktor si asi tři kola udržel vedoucí pozici. Nakonec se propadl a do cíle dojel jako třetí. Tento závod ale bral hlavně jako zábavu, o umístění mu nešlo.

Fotogalerie: Špačkovi na ,,Polňokrosu"