Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Smutný Meteorit Cup ve Vranově

24.04.2017 20:23

    Meteorit Cupu ve Vranově se za REGION racing zúčastnila Viki Lohniská a Adam Straka. Bohužel po kvalifikaci veteránů došlo k neštěstí a i přes snahu záchranářů jsme se museli na vždy rozloučit s Mírou Štaudem, legendou MX. Rodině za celý team přejeme upřímnou soustrast a hodně sil!

    Viki Lohniská : ,, Druhé závody seriálu Meteorit cup se konaly v sobotu 15.dubna ve Vranově u Brna, kde se sjelo přes 270 jezdců. Trať byla díky hojné účasti už při prvním tréninku dost rozbitá. Bohužel po kvalifikaci starších veteránů přišla velká rána nejen pro Český motokros. Místní Pan Motokrosař a legenda Miroslav Štaud ml. se po dojetí ke svému karavanu složil k zemi. I přes usilovnou snahu záchranářů se mu nepodařilo pomoci. Závody byly následně zrušeny. Celý náš tým by chtěl popřát upřímnou soustrast celé rodině i blízkým. A ať to tam nahoře krásně jezdí."

Adam Straka : ,, Obrovská účast, skoro 280 motorek. Trénink a kvalifikace proběhly dobře. Adam se těšil na závody. Jak by ne, po pauze způsobené zraněním. Bohužel do průběhu závodu zasáhla smutná událost ve smyslu úmrtí Míry Štauda, po dojetí do depa. Závod byl tedy zcela pochopitelně zrušen."

Bohužel po kvalifikaci starších veteránů přišla velká rána nejen pro Český motokros. Místní Pan Motokrosař a legenda Miroslav Štaud ml. se po dojetí ke svému karavanu složil k zemi, i přes usilovnou snahu záchranářů se mu nepodařilo pomoci. Závody byly následně zrušeny. 
Celý náš tým by chtěl popřát upřímnou soustrast celé rodině i blízkým. A ať to tam nahoře krásně jezdí.

Fotogalerie: Smutný Meteorit Cup ve Vranově