Rozhovor trochu jinak !

07.04.2015 11:54

    Jsem ráda,že zrovna já Vám můžu představit Péťu Nešlehovou.Kdo ji nezná,pozná! Rozhodla jsem se udělat rozhovor taky s někym jiným než jen s jezdci,protože bez doprovodů,fotografů a dalších by závody prostě nebyly to ono! A Péťa né jen,že je skvělá fotografka,ale taky velká kočka,takže pánové...prohlížet ano!! ale víc na povolenku u Edy Těšínského,závodníka z Bousovské trati,který je Péti přítelem :-)V článku si počtěte pár slov o Pétě a koukněte do galerie,protože to stojí za to :-)

    Pro ty, kteří Péťu neznají zatím vůbec, jsem ji poprosila, aby se nám krátce představila a řekla pár slov o sobě. :

Péťa: Zdravím všechny, kteří se odváží číst můj rozhovor :) Jmenuji se Petra Nešlehová.Je mi krásných 23 let a pocházím ze severu Čech.Musím udělat reklamu i trochu škole, takže studuji managment služeb na Technické univerzitě v Liberci.Mám přítele motokrosaře Edu Těšínského, do kterého jsem zamilovaná už skoro dva roky :-)

    Kdy jsi vlastně začla MX fotit, nebo jak ses k tomu dostala? :

Péťa: Zjistila jsem, že úplně první motocross jsem fotila v roce 2008 v Lokti nad Ohří (mistrovství světa).Tam jsem fotila jen na ten malý digitál.Když se taťka a strejda zas vrátili k motocrossu,to bylo asi v roce 2012 v červnu, vyskočil mi na facebooku inzerát, že Lenka Pechánková ( pozn. redakce - Lenka fotografka závodů, můžete znát pod jménem Moto Foto) prodává Nikon D3000,klečela jsem u svého dědy a prosila ho, jestli by mi na ten foťák ,,nepůjčil" (stejně věděl, že mu to nevrátím :) ).Stalo se a já konečně jela na závody s pořádným dělem.Jeli jsme do Tanvaldu.Tím musím poděkovat hlavně dědovi za půjčené finance !

    Fotíš jen motocross nebo i něco jiného? Co nejvíc? :

Péťa: Hlavně fotím naše zvířectvo.Máme kočku, psa a dva hatátitly.Takže když je čas, chuť a počasí, udělám snímky s nimi.Ráda zkouším fotit detail, ale to mi zatím moc nejde.Letošní zimu jsem dostala nabídku spolupráe s Rosťou Kakarou ( Kakarovi Foto Video Studio).Většinou jsem prozatím fotila maturitní plesy, to pro mě byla velká zkušenost.Doufám, že spolupráce bude i nadále pokračovat!

 Sama fotím a jaké to je být s krosákem vím taky.Ty máš Edu a to je taky motokrosař.Jak to zvládáš?Kloubíš s focením? :

Jak jsem již psala, za přítele mám Edu Těšínského z Dolního Bousova.Poznali jsme se jak jinak než na trati.Když jsme měli jít na první rande, volal mi asi hodinu předtím, že je v nemocnici a zlomil si ruku.Možná se chtěl vykroutit, ale to měl smůlu.Stejně jsem za ním přijela do nemocnice :) Pak přišla žebra, klička, pohmožděné plíce...Doufám, že letos se nám zranění vyhne.Letos se chystáme na kraje a taky na MMČR, tak držte palce !

Jinak život s motokrosařem není lehký, je adrenalinový, ale i veselý.I když většinu roku trávíme na trati, nemůžu si stěžovat.Vybrala jsem si ho :-) Někdy mám popravdě i kecy ohledně věčného trénování, radši bych jela třeba na výlet.Pak si říkám, že bez tréninku by nemusel ani závodit, tak ať maká.

Když závodí, fotí se mi špatně.Musím pořád koukat, jestli někde nevlaje žlutý praporek.Nadruhou stranu si neumím představit, kdyby nejezdil.Bojím se, jsou to nervy a modlím se, aby projel už cílem.Někdy si taky říkám, že za ty prachy bysme mohli jet dvakrát ročně na dovolenou.Ale představit si život bez motocrossu? Co bysme o víkendech dělali? To zas ty výlety tak nepotřebuju a radši budu zaprášená nebo od bahna mezi bandou kamarádů.

Péťe moc děkuju a přeju dobré světlo,hodně skvělých záběrů a pevné nervy, protože ty jsou na krosáka jako je Eda potřeba jako sůl :-)

    

Fotogalerie: Rozhovor trochu jinak !

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz