Rozhovor s Vlastou Dolákem !!!

25.11.2015 09:44

    Dalším rozhovorem, je rozhovor s teamovým jezdcem Vlastou Dolákem. Pojďme si shrnout jak se mu letos závodilo a co chystá !

RRT: 1. Tebe si představovat nemusime, protože jsi jezdec RRT a máš tu profil, ale i tak, chtěl bys k tomu něco doplnit nebo říct na úvod? Odkaz na profil zde :https://www.region-racing.cz/jezdci/vlastimil-dolak/

VD: Čau všichni, jmenuji se Vlasta Dolák, je mi 20 let, studuji teď ještě další obor automechanika. A závodím 6 let. K motokrosu mě vlastně přivedl můj strejda Standa Jindra.

RRT: 2. Když si shrnu ty reporty, co jsem o Tobě psala, tak to byl letos dost ,,crash" rok... co bylo pro tebe nejhorší? 

VD: Měl jsem hodně špatný rok, dost jsem padal. Neměl jsem ani nějak vyrovnané výsledky, jednou to bylo nahoře pak zas dole. Možná to bylo asi trochu psychické. Stres kvůli maturitě a škole. Potom jsem měl zase smůlu s technikou. Nejhorší letos pro mě byl asi pád ve Smrku, v plné rychlosti na rovině mě vyhodil jeden skok z motorky. Naštěstí vnitřní krvácení ani zlomená žebra se nepotvrdili, tak jsem si jen pár dní poležel v nemocnici s otřesem mozku. Akorát jsem po tom nemohl měsíc jezdit, dost mě bolely žebra pořád.

RRT: 3. Jak jsi tady u nás v teamu spokojený? Co tě baví nejvíc nebo naopak nejmíň? 

VD: V týmu jsem spojený hodně, vše funguje tak jak jsme se domluvili na začátku roku, nemůžu si stěžovat. Hodně si rozumím s reporterkou Annou :-D je s ní sranda. (pozn. RRT : toto jsem si vážně nedoplnila sama, haha :-D )

RRT: 4. Chystáš nějakou zimní přípravu nebo už dokonce máš nějakou rozjetou? 

VD: Zimní přípravu už jsem začal, jako každý rok s mým nejlepším kamarádem Davidem Čermákem.

RRT: 5. Neláká Tě přes zimu motoskijoring? 

VD: Hodně se mi to líbí. Už jsem o tom přemýšlel, bohužel jsem nesehnal ještě lyžaře. Potřeboval bych ale asi pár tréninků na sněhu, abych si na to zvykl. U nás sníh poslední roky moc není. I když to skoro nikde. (pozn. RRT: já hledám krosaře, lyžaře Ti zastoupím a můžeme vyrazit :-) )

RRT: 6. Tvůj letošní nejlepší výsledek a taky nejhorší? 

VD: No, jak jsem říkal, měl jsem nevyrovnané výsledky. Takže nejhorší a zároveň nejlepší výsledek byl asi na MMČR Juniorů v Horaždovicich. Zní to trochu divně. První jízdu jsem dojel asi sedmnáctý s časem o skoro 3 vteřiny horší než v kvalifikaci. Druhou jízdu se mi ale povedlo jezdit třetí s časem lepším o 4 vteřiny než v první jízdě. Sice jsem dojel devátý, ale to díky mým chybám a mé trošku horší fyzičce. 

RRT: 7. Co máš v plánu na příští sezonu? 

VD: Příští rok se chystám objet celé MMČR juniorů a celý MMČR oba seriály v kategorii MX2.

RRT: 8. Co Tě baví nebo čemu se věnuješ mimo MX? 

VD: Hodně rád jezdím na kole, běhám a taky hraju občas fotbal a florbal. A hodně rád chodím do kina.

RRT: 9. Chceš něco říct na závěr nebo někomu poděkovat? 

VD: Jestli se mi nepovede příští rok nějaký dobrý výsledek, tak to pro mě možná bude poslední sezona. Chtěl bych poděkovat Region Racing teamu, celé mé rodině za finanční podporu a hlavně taťkovi, který se mnou jezdí na všechny závody, mechanikovi Standu Jindrovi, Milošovi a Lence Hronovým a Tomášovi Krupkovi za pérování.

Já ti děkuju za rozhovor a doufám, že se Ti příští rok bude dařit a nevzdáš to ! No a na skijoring se domluvíme !! :-) Za REGION racing team AK

Fotogalerie: Rozhovor s Vlastou Dolákem !!!

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz