Rozhovor s Terkou Hallovou !!!

24.11.2015 11:34

    Další rozhovor, který Vám moc ráda přináším, je rozhovor s všestrannou závodnicí, Terkou Hallovou, která také závodila za REGION racing team. Jak se jí daří, co má v plánu a další ,,drby" čtěte zde :-)

RRT: 1. Ahoj Terko, nejdřív se nám prosím trochu představ :-)

TH: Ahoj, tak je mi 23, studuju Mendelovu Univerzitu - 3. ročník, obor zootechnika. Studuju v Brně a normálně bydlím v Hranicích.

RRT: 2. Než se dostanu k MX, známe Tě taky jako SuperMoto jezdkyni, co tě baví víc? Proč už vlastně SM nejezdíš a máš v plánu se ještě někdy na SM svést?

TH: Baví mě oboje. Motokros je pro mě teď trochu větší zábava, protože závodím s holkama a posunu se i díky mx dál (pokud se nepolámu) :-) . Ale u motardů mám takovou svou "rodinu", kterou je tým Hard racing, který se mě ujal jak jsem začínala. A ten mi třeba přes letošní mx sezonu hodně chyběl. V motokrose je to takové chladnější.

RRT: 3. Nejde přehlídnout, že jsi milovnice zvířat, jaká zvířata máš ?( např. závodíš i na koni? ) 

TH: Zvířat mám docela dost..:-) Nejvíc vidět je asi Nosálice Malina, která se mnou jezdívá na závody. Pak mám dva koně, se kterými se věnuji parkuru no a klasicky psa, doma dva berany, kteří doplňují koňské stádo atd..:-)

RRT: 4.Jak se Ti letos závodilo a proč jsi nedojela sezonu ?

TH: Letošní sezona byla seznamovací, protože to byl první rok, kdy jsem jela naplno MX. Začátek sezony byl pro mě docela vydařený, první dva závody se mi jelo dobře a zajížděla jsem tak, že jsem byla s umístěním hodně spokojená.. (4,5. místo). V Jiníně mě chytil úpal, takže jsem byla vůbec ráda, že se na moto držím. V Petrovicích jsem zase v obou rozjížďkách upadla, kdy jsem si z druhé odvezla tak trochu otřes mozku..:-) No a poslední dva závody jsem nejela skrz rodinné důvody.

RRT: 5.Příští rok budeš jezdit? Za jaký team?

TH: Příští rok mám zatím v plánu určitě krosit, ale teď to nějak neřeším. Prioritou je pro mě teď škola. A mx je pro mě především zábava, takže se chci věnovat i koním, kajaku, apod.. asi se nepřetrhnu :-D Takže ani nejsem domluvená s žádným týmem. A pokud to tak zůstane i do začátku sezony, tak pojedu sama za sebe. Přeci jenom když si člověk vše dělá sám, tak je bez tlaku okolí a dělá si co chce:) 

RRT: 6. I ty máš MX přítele, trénujete spolu ? Pomáháte si nějak....?

TH:  Ano, dali jsme se dohromady v květnu a zatím to spolu zvládáme :-D chodíme spolu plavat, běhat atd:) 

RRT: 7. Co ty a zimní příprava ? 

TH:  Na zimní přípravu pomalu najíždím, nemám moc času, ale snažím se skoro každej den něco dělat. 

RRT: 8. Něco závěrem? Chtěla bys například někomu poděkovat?

TH: Chtěla bych poděkovat hlavně mému tátovi, který mě podporuje, i když tento sport opravdu nemá rád..:-) Týmu Buksa/Ados, že mi dal podporu na sezonu 2015, firmě Goldfren a všem dalším ,kteří mi věřili a neprudili..

Já osobně si myslím, že se Ti dařilo moc dobře a doufám, že v příští sezoně bude ještě lépe, ať už v teamu nebo bez něj :-) Moc děkuju za rozhovor a hlavně Tvůj čas !!!  Za REGION racing team AK.

Fotogalerie: Rozhovor s Terkou Hallovou !!!

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz