Rozhovor s Michalem Votroubkem !!!

26.11.2015 09:20

    Další, kdo nám na sebe něco prozradil je Michal Votroubek. Pojďte si tedy přečíst, co všechno !

RRT: 1.  Většina lidí tě už zná, ale i tak se nám trochu představ ( kolik ti je, jak dlouho jezdíš, co děláš..) ?

MV: Jmenuji se Michal Votroubek, je mi 34 let a motokros jezdím od svých 10let. Od 4 let závodně bikros. Mimo závody pracuji ve Sportgroupu, zabyvám se úrazovýma pojistkama.

RRT: 2. Letos jsi startoval za BV racing team, ale moc závodů jsi neodjel, kvůli zdravotnímu stavu, co ti bylo a jak jsi na tom ted?

MV: Při zimní přípravě jsem si v tělocvičně  vykloubyl rameno a řekl si ...a je po celé sezoně. S manažerem jsme se ale domluvili, že se zkusím do toho dostat zpět a sezonu nějak zvládnout. No a toto se opakovalo ještě třikrát, vždy při lehkém pádu na motorce. Jednak tímto mé výsledky byly špatné a hlavně mě už nebavilo furt litat na pohotovost na srovnání a za 10 dní zpět na motorku s tím, že mi to kdykoli zas může vypadnout. V létě proběhla operace, címž bych chtěl moc poděkovat p. Dr. Vítu Dvořákovi a v současné době 3 měsíce po operaci můžu začít lehce ruku zatěžovat. Přípravu už mám cca 20 dní, ale zatím jen na spodní část těla bez rukou.

RRT: 3. Jak to vypadá s tvojí zimní přípravou? Už ti to zdraví dovolí ? Spíš trénuješ na moto nebo fyzička?

MV: Zímní přípravu mám pod dohledem trenéra, na stoprocent až mi dá Dr zelenou. Spíš mě baví trénovat na motorce, ale v zimě fyzická příprava taky musí být. V únoru by jsme chtěli s Frantou Smolou odjet někam za teplem a už se na plno věnovat tréninku na moto.

RRT: 4. Jak to vypadá s příštím rokem? Team a moto zůstává? 

MV: I příští rok budu hájit BV racing team na Yamaze, s kterou jsem moc spokojený. Velký dik za to vše patří mému manažerovi, Liborovi Kašparovi a BV team Dušanovi Tichému.

RRT: 5. Jakých závodů by ses chtěl příští rok účastnit?

MV: Chtěl bych jet český, slovenský mistrák, když bude solidní forma tak zkusim adac. A nějaký volný závody.

RRT: 6. Kdo je tak nějak tvým největším soupeřem i třeba za celou tvoji MX kariéru?

MV: Wau, tak to se dá těžko říct. Asi nemám žádného konkrétniho. Všichni jsou soupeři :)))))

RRT: 7. V únoru se jede v Košicích SX. Co ty a SX? Láká tě to? 

MV: SX mám moc rád! I v minulosti, když se tu v ČR jezdily mistráky, tak mám pár dobrých úspěchů. Ale zrovna únor je nešťastný termín, nemáme kde trénovat na ten závod a pak se rozjiždí zimní příprava a já už jsem v tu dobu vetšinou někde v teple. Moc rád bych, ale bohužel i po tom zranění se nemůžu zúčastnit.

RRT: 8. Co děláš když se nevěnuješ MX ? ( např. nějaký hobby..)

MV: Jak už jsem zmínil pracuji v pojištovnictví.Pak u strýce ve firmně a volnýho času mi moc nezbývá.

RRT: 9. Který rok ve svojí kariéře považuješ za nejlepší a který za nejhorší?

MV: Asi 2007, kdy jsem vyhrál mistra evropy i.m.b.a a tady v ČR 2 místo, to na 250ccm.2012 v MČR 5. místo a pár podiových umístění, to na 450. A ten špatný, který nedojedu celý, jako třeba 2013,2014,2015 :(

RRT: 10. Chtěl bys něco na závěr dodat nebo někomu poděkovat? 

MV: Chtěl bych moc poděkovat mému strýci Liborovi - Stavitelství Kašpar, celému teamu, rodině, boardstar, jumex, bonmoto, kenny, mxmoto, 101undergraund, sportgroup a hlavně lidem co mi fandí a pomahají, bez těch všech bych už dávno nemohl závodit.

Já moc děkuju za rozhovor a doufám, že sezona 2016 už bude bez úrazů a taky dojetá do konce !! Za REGION racing team AK.

Fotogalerie: Rozhovor s Michalem Votroubkem !!!

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz