Vyhledávání

Kontakt

REGION RACING s.r.o.
Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Rozhovor s Bárou Purmovou -WMX

09.07.2015 08:18

    REGION racing team dává prostor i těm, o kterých se nepíše v každém článku..A tak těm, kteří ji ještě neznají, dnes představíme Barču Purmovou. Já osobně jsem se s ní neseznámila úplně v milé příležitosti, ale kdyby se to nestalo, možná bysme spolu dnes nekamarádily. Barča mi totiž v Klášterci na trati přilítla přímo pod nohy se zlomenou kliční kostí. Více o Barče čtěte v článku....

    Bára Purmová je mladá slečna, která je domací na trati v Nové Pace.Připravila jsem si pro Vás krátký rozhovor, aby jsme na ni taky něco ,,práskli".

REGION: Jak dlouhou už jezdíš?

Barča: Svůj první závod jsem jela v roce 2011, kdy jsem z popojíždění na poli jela podpořit závod žen do Vysoké Pece. Dá se říct, že jezdím 4 roky, ale až letošní sezónu se tomu věnuji naplno a obětuji závodění každý víkend.

REGION: Na čem jedeš a jedeš za nějaký team?

Barča: Jezdím na Yamaha 250 za Mňuk racing team z Vysokého Mýta

REGION: Za ty čtyři roky jsi měla určitě nějaké pády,čehož jsem svědkem... Jaké zranění bylo nejhorší?

Barča: Žádně velké zranění jsem zatím neměla a věřím, že ani mít nebudu. Měla jsem zlomenou klíční kost, otočený kotník a teď marodím s malíčkem v dlaze a naraženými žebry. 

REGION: Máš nějaké oblíbené tratě?
 
Barča: Oblíbených tratí mám víc. Z mistráku jsou to - Kramolín a Vranov. Z ostatních jsou to třeba znovuzrozené Benátky u Litomyšle,  Ledeč nad Sázavou a moje domácí trať v Nové Pace.
 
REGION: Jak si zatím v letošním roce vedeš?
 
Barča : V MMČR žen jsem po třetím odjetém závodě na 17. místě. A v krajském přeboru SMS Pardubice, který jedu také celý jsem zatím na 9. místě.
 
REGION: Tento víkend se jel dvoudenní závod v Jiníně, při kterém se samozřejmě jede i MMČR žen. Jak se Ti jelo tam?
 
Barča: Do Jinína jsem se moc netěšila, kvůli předpovědi na tropický víkend, ale pořadatelé zvládli trať na jedničku! V kvalifikaci jsem vyjela 14. čas, což mě samotnou mile překvapilo. V prvním závodě se mi nepovedl start (jako se mi nevedou žádné v této sezóně), po 10min jsem přeskočila lavici až na rovinu a po pádu, jsem odstoupila ze závodu. Druhý závod odstartoval stejně jako první, ale do cíle jsem dojela spokojená na 14. místě. Z těchto závodů jsem si odvezla sice dobité tělo, ale plno dalších zkušeností.
REGION: Jak se připravuješ mimo sezonu, ale i v sezoně na závody?
 
Barča : Přes zimu jsem se účastnila cvičení Mňuk racing teamu, které vedl Pepa Mňuk. Chodím běhat, plavat, na kolo a posiluju vlastním tělem. Každý týden se snažím chodit aspoň jednou týdně svést na motorce. 
 
REGION: Jaké jsou Tvé cíle v MX?
 
Barča : Můj největší cíl je, jet z každých závodů živá a zdravá a bavit se tímhle sportem.
 
REGION: Chtěla bys někomu něco vzkázat,poděkovat..?
 
Barča : Poděkovat chci celé mojí rodině, která mě podporuje v tom co dělám, maximální dík ale patří mojí mamce, která se mnou absoluvuje každý závod, každý trénink, radost i slzy :) a také teamu Mňuk racing team, kde se o mě starají "jako o vlastní" :)
 
 
My Barče moc děkujeme za rozhovor, přejeme hodně sil a plný plyn! Samozřejmě bez úrazů a ještě jednou i za sebe pochvala pro báječnou mamku Janu Purmovou, která to s Barčou snad taky vydrží, protože bez ní, by to opravdu nešlo. Lidi jako je ona prostě k mx potřebujeme.Za REGION racing team, který se snaží dát příležitost každému AK.

Fotogalerie: Rozhovor s Bárou Purmovou -WMX