Pozvánka na MMČR - Kaplice

18.08.2015 08:15

    Další MMČR se jede již tento víkend v Kaplici. V tomto článku se dočtete informace, na co se určitě těšit, koho zde uvidíme a jak to vlastně průběžně vypadá.

    Kaplice taky zrovna nepatří mezi moc oblíbené MX tratě, stejně jako i předchozí Petrovice. Na této trati se mělo závodit až na konci sezony a to závod družstev. Díky velkým vedrům se ale prohodily Kaplice a Horní Újezd. Družstva se tedy pojedou v HÚ na konci sezony. Teď ale zpátky k závodu, který proběhně v neděli 23.8. na trati v Kaplici. Protože dámy mají přednost, začnu právě u nich. Průběžně první místo stále drží zatím neporažená Lucka Simonová. Druhá v pořadí je Bára Laňková a třetí Janča Antošová, která se snaží každý závod nahánět Lucku, ale bohužel chybuje a padá a průběžně je tak třetí. Takovou perličkou dámského závodění bude Nancy Van De Ven, která zde bude startovat za team Orion Litomyšl RS Petrol.

Ve třídě MX1 je průběžně první Martin Michek, který má v patách Marka Sukupa, kterému se ale poslední závody moc nedaří a chybuje. Jako třetí je průběžně Jára Romančík. O to zajímavější to v Kaplici bude, protože dorazí i dlouho zraněný Richier a také Filip Neugebauer, který má ,,díru ve svém kalendáři." Za zmínku rozhodně stojí opět Péťa Michalec, který nejen že si odvezl zlato z Petrovic, ale i ze Slovenského mistráku přivezl zlato, před Markem Sukupem. Takže Péťovi opět obrovská gratulace a uvidíme jak se mu bude dařit v Kaplici. Pak zde samozřejmě máme Péťu Bartoše, který se drží špičky co může a rozhodně je jedním z jezdců, kteří můžou pořadím dost zamíchat. V neposlední řadě se je na co těšit samozřejmě i ve třídě MX2. Tam o první příčku průběžně bojuje Sulivan Jaulin a Tomáš Šimko a mají rozestup pouze 4 body.

Aby toho ale nebylo málo, na třetí pozici je Martin Krč, který dorovnal Šimkovi body, protože dva přední jezdci v Petrovicích padali a to každý v jedné jízdě. Tato kategorie tedy bude vůbec zajímavá.Jsou tam ale jména jako Szvoboda a Wysocki, kteří také hodně míchají pořadím.

Co se týká Veteránské kategorie. Vede ji Martin Žerava, který je zároveň průběžně na ŠESTÉM místě v kategorii MX1 !!!!! Třenuje i na MS Veteránů, které se jede 30.8.v Assenu.Průběžne druhý je Jindra Hrabica a třetí Ladislav Mikas.Rozhodně je na co se těšit !!!!!!

Fotogalerie: Pozvánka na MMČR - Kaplice

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz