Poslední přípravy nebo závodění?

25.03.2015 11:59

Co plánujete na víkend?? Už začínáte závodit?Nebo půjdete trénovat? Úžívat pár posledních volných víkendů před sezonou??...

Sezona se velmi rychle přiblížila a je několik možností jak využít tento víkend.Náš team stále trénuje v Itálii,kde se Erik Provazník ještě soustředí na přípravu na závody Supermota.Posledních pár dní ježdění,včetně fyzické přípravy.Někteří se možná chystáte na závody,které se konají 28.3.2015 v Trstěnicích,možná také ale začíná Váš ,,Cup" až další víkend a tak přemýšlíte kam jet trénovat.Přináším Vám tedy jako jeden z tipů Benátky nad Jizerou,kde je trať krásně nachystaná a srovnaná.Možná právě tam naženete poslední ježdění než vypukne sezona.Proto do galerie přikládám pár fotek trati v Benátkách,aby Vás to třeba nabudilo,nebo inspirovalo k tomu kam vyrazit na trénink! Pokud jste z jiné části republiky a Benátky jsou pro Vás daleko,nabízí se taky nádherně upravený Vílanec.Trať,která je vždy skvěle připravena a srovnána...a zároveň je zde spousta změn pro rok 2015.Které si Vám dovolím níže překopírovat z facebooku,kam vložil informace ,,pečovatel trati" !!! 

Zdroj Foto: Facebook Benátky nad Jizerou,facebook green racing

 

Zde překopírovaná zpráva o trati ve Vílanci,pokud na tuto trať jezdíte rádi,radím toto info si přečtěte,najdete zde spoustu důležitých zpráv :

 

Bohužel okolnosti už mi nedávají jinou možnost, než změnit systém jaký byl dosud nastaven na naší dráze. S okamžitou platností, pro sezónu 2015 a po pečlivém uvážení se mění podmínky pro uživání dráhy ve Vílanci takto:
Tréninkové dny zůstávají UT,ST,SO od 9 do 19hodin
Ceny tréninků v normální tréninkové dny:
Velká motorka nad 85ccm - 500,-/den
Malá motorka - 50,65,85, pitbike - 300,-/den
Dívky - 200,-/den
Permanentka roční bez omezení počtu trénovacích dnů velká moto: 5000,-/kalendářní rok
Permanentka roční bez omezení počtu trénovacích dnů malá moto: 3000,-/kalendářní rok, holky 2000,-/kalendářní rok

Následující rok budou větší změny k lepšímu: do konce května bude dráha proseta od kamenů do hloubky cca 25cm, dojde ke změně některých zatáček na více táhlé, rychlejší a plynulejší, dojde k "ladění" některých skoků aby byli více úzpůsobeny jak hobby jezdcům, tak rychlejším jezdcům - dvojité bezpečné dopady apod., dojde k vyladění spodní roviny pomocí nových "vln" tak aby došlo ke zpomalení celého úseku...

Během roku budou vypsané tréninkové dny cca 1x za 14 dní, kdy bude dráha upravena jak na závody a v případě potřeby bude také kropena - cena tréninku na, který je třeba se předem přihlásit pomocí stránky GreenRacing na facebooku, bude od 250 - 350 dle počtu jezdců.

Nově budou také vypsané tréninkové dny pouze pro čtyřkolky, zpravidla vždy tak, než dojde k větší úpravě/srovnání dráhy. Cena za 1trénink čtyřkolky bude 500,-/den - věřím, že je to lepší možnost, kterou můžete/nemusíte využít, než dráhu uzavřít pro quady úplně.

Jezdci s permanentní celoroční vstupenkou se před tréninkem hlásit pomocí sms nemusí.
Jezdci, kteří permanentku nevlastní mají povinnost se PŘED tréninkem nahlásit pomocí SMS (dle informací na dráze), v případě, že se nenahlásí a budou trénovat, bude poplatek 500,- navíc za trénink. Na jakékoliv výmluvy nebude brán ohled.
Nově je také zaveda možnost pro osoby s permanentkou, kdy v případě zranění a zaslání např. kopie zprávy o zranění Vám bude čas, který ztrávíte zraněním a nemůžete trénovat načten do další sezóny zdarma (max. načtení je 6 měsíců)

Na závěr bych rád dodal, že jsem si plně vědom, že tyto podmínky se většině jezdců nebudou líbit a že se s největší pravděpodobností velmi sníží účast jezdců na naší dráze a od hloupých lidí se zcela jistě dočkám i pomluv ale jak se tak říká, to není moje starost a věřte, vím proč to dělám a pochopí mne snad jen majitelé tratí a lidé, kteří si váží práce, kterou pro motokros děláme. Pokud se Vám i přesto zdá cena za trénink či permanentku drahá, zkuste pomyslet za jaké věci či s prominutím blbosti onu částku utratíte (kolik stojí asi tak polepy na motorku, pneumatika, nádrž paliva Vaší dodávky) a co si za onu částku asi tak můžeme pro naší dráhu dovolit koupit (např. palivo do strojů) a zkuste také pomyslet co všechno musíme pro dráhu mít...(vlastnit stroje, pozemky, náklady na opravy strojů, osobní čas...) jednoduše řečeno a shrnuto: Děkuji všem co mne chápou a případně podpoří svojí účastí na tréninku, či poplatkem za permici, pro Vás se budu vždy snažit dráhu připravit na TOP.

Na závěr bych rád dodal info, že pokud sezóna 2015 bude jezdecky slabá, bude v následující sezóně 2016 dráha převedena do privátní podoby, kdy bude pro veřejnost uzavřena a bude sloužit pouze pro jezdce teamu GR.

Nabídka teamu GreenRacing - pokud u nás chcete jezdit výhodněji a jezdit případně pod naším dresem/teamem a využívat dalších výhod teamu, napište nám na FB do zpráv...

 

 

Fotogalerie: Poslední přípravy nebo závodění?

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz