Poslední body do seriálu Chalupa Cup sbírali jezdci na trati ve Smrku

21.10.2014 10:57

    Krásný sobotní den přivítal jezdce na smrkovské trati. Jel se zde poslední závod seriálu Chalupa Cup, večer následovalo slavnostní vyhlášení.    

    Pro poslední body si přijel Vlastimil Dolák (třída Open), Erik Provazník (třída Open) a Stanislav Jindra (třída Hobby).

    Třída Open byla pro sobotní den spojena se třídou Hobby. Dopolední tréninky byly bohaté na bláto. Jezdci a jejich doprovod tak měli o zábavu postaráno. 

V první jízdě se nejlépe povedl start Eriku Provazníkovi, který i tak byl u kolíku jako třetí. V polovině závodního pole se pohyboval Vlastimil Dolák, který se závodu zúčastnil z důvodu nasbírání pár bodíků, kterými chtěl potvrdil prvenství v seriálu za celou sezónu 2014. Kousek za ním byl Stanislav Jindra.

    V zatáčce došlo ke kolizi, ale naštěstí se nikomu nic vážného nestalo. Během chvíle se Erik propracoval na první místo, to si udržel až do konce, ale pomalu se k němu zezadu přibližoval Viktor Sklenář. Na šestém místě dojel Vlastimil Dolák ve třídě Open, špatně si nevedl ani Stanislav Jindra v jeho kategorii obsadil šesté místo. Vlasta si tak vytvořil další bodový náskok a bylo jasné, že prvenství ve třídě Open je jeho.

    V druhé jízdě se našim klukům start moc nepovedl. Všichni tři se pohybovali v polovině závodního pole. Erik v pořádku odjel, ale kdo se vyválel byl bohužel Vlasta Dolák. Rychle se však zvedl a utekl mimo trať, ze závodu odstoupil. V čele závodu se pohyboval Jaroslav Nejedlý, za ním Adam Dobeš pronásledován Erikem Provazníkem. Erik za pár kol předjel Jaroslava Nejedlého. Kdo vystrčil růžky byl Viktor Sklenář, který má tuto trať velmi dobře najetou. První místo bylo za chvíli jeho, druhé si až do cíle udržel Adam Dobeš a třetí dojel Erik Provazník. Standa Jindra skončil na celkovém 6. místě. Erik Provazník na celkovém 2. místě a toto pořadí mu připadlo i v celkovém pořadí seriálu. 

    Vlasto, Stando a Eriku gratulujeme a děkujeme za reprezentaci týmu.

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz