Plánuje Tereza Hallová změny do sezóny 2013?

22.11.2012 14:14

    Tereza Hallová, jediná dívka jezdící u nás v disciplíně Supermoto, se tomuto sportu věnuje již několik let. Problém ale pro ni není ani motokros či jízda na koni. Dalo by se tak říci, že bez koní se prostě neobejde J. Tereza, něžná květinka mezi bodláčím, ostatním jezdcům nahání strach. A aby ne! Rok od roku je lepší. Konkurenci se třesou kolena, když ji vidí, protože stále více jezdců nechává za svými zády. Svědčí o tom výsledek I.vicemistryně v S2 Mistrovství ČR SUPERMOTARD OPEN TOUR 2012 nebo 5. místo mezi českou špičkou v OLYMPIA SUPERMOTO NIGHT SHOW 2012.           

Co Tereza plánuje v příští sezóně, se dozvíte v krátkém interviewu. 

KM: Sezóna 2012 Ti připravila titul I.vicemistryně Mistrovství ČR SUPERMOTARD OPEN TOUR 2012, jaké máš tedy plány do další sezóny 2013?

Tereza: Plány do příští sezóny ještě nejsou 100% dané, ale určitě bych se chtěla zúčastnit jak Českého, Rakouského, tak i Německého mistrovství a dosáhnout tam co nejlepších výsledků. V plánu také máme zkusit pár závodů EU,ale to ještě zůstává otevřené.

KM: A co se týče techniky jsi spokojená nebo budeš měnit značku svého stroje?

Tereza: Značku stroje určitě měnit nebudu a zůstávám i u svého dosavadního mechanika. Zatím mi vše sedlo, takže není důvod zkoušet jinou značku. Oproti loňské sezóně naopak nejspíše budu mít závodní speciály dva.

KM: Mezi jezdci se šušká, že plánuješ přejít z Hardbike teamu do teamu REGION racing cz. Co je na tom pravdy a plánuješ kvůli tomuto přestupu jinou zimní přípravu?

Tereza: Ano, šuškanda se zakládá na pravdě a příští sezónu pojedu v barvách teamu REGION racing cz. Zimní přípravu nějak zásadněji měnit nebudu oproti loňské a pokud čas dovolí, mám v plánu se účastnit i týmových tréninků ve Vysokém Mýtě. Určitě pojedu na jaře trénovat taktéž s týmem do Španělska.

KM: Co pro tebe znamená motocross?

Tereza: Motokros pro mě znamená především jednu z cest, jak se více zlepšit v supermotu. Přes sezonu se sice trénink na mx motorce snažím omezit na minimum, abych se nezranila, ale na jaře a na podzim sedím pouze na mx motorce. Vidím v tom kvalitní fyzickou přípravu a také mi motokros hodně pomáhá s ovládáním motardu v terénu.

KM: Účastníš se i MX závodních podniků?

Tereza: Přes sezonu se motokrosových podniků neúčastním vůbec, ale na podzim vždy jedu alespoň jeden závod MMČR žen a potom jiné, hobby závody.

 

VYJÁDŘENÍ ERIKA PROVAZNÍKA, MANAŽERA TEAMU REGION RACING CZ

    Terku znám od té doby, co jsem přestoupil z motokrosu do supermota. Zaujala mě svojí pracovitostí, neuvěřitelným nadšením, cílevědomostí a mnoha dalšími aspekty, s kterými se jen tak u každého sportovce nesetkávám. Terka je jedinečná nejen tím, že jako jediná dívka v České republice jezdí supermoto, ale také tím, že je velmi pilná. Trénuje několikrát týdně. Některé tréninky absolvujeme spolu a tak je opravdu velkou motivací, když jede za vámi a prohání vás. Je to rovnocenný soupeř. V týmu máme několik supermoto jezdců, ale kvůli zraněním, finančním problémům nebo nechuti, je občas těžké najít parťáka byť už jen na trénink. Terka tak byla jednoznačnou volbou, jak nabudit i jiné členy týmu. Team REGION racing cz chce být Terce maximálně nápomocný, a tak jí chceme umožnit závodit každý víkend 365 dní v roce, jak jen půjde. Pomůžeme jí i v otázce technické pomoci . Doufám, že Terka v teamu bude spokojená a už se těším na skvělou spolupráci.           

Závěrečné poděkování Terezy Hallové

    Na závěr bych chtěla poděkovat mému dosavadnímu týmu Hardbike Racing za velkou podporu, kterou mi poskytl, když jsem s tímto sportem začínala, bez něj bych se nedostala tam, kde jsem teď. Především právě Jirkovi Blahovi, že mi dal možnost patřit zrovna do takového skvělého týmu, kde po většinu času vše klapalo na 100% a mezi nejlepší vybrané jezdce z ČR. Dále pak všem mechanikům ( Oldovi za neustále optimistickou náladu, která mě vždy po ránu probrala) :) ,teammates ( Tomovi Klvačovi za skvělé, čestné boje na trati. Travexovi za rady, co se týkají ježdění) a ostatním členům týmu. Doufám, že se osobní vztahy se všemi členy Hardbike nezmění, já vás budu mít pořád ráda :) Také se těším na jezdce teamu REGION racing cz a doufám že mě přijmou mezi sebe. Chtěla bych, aby fungovaly jak vztahy závodní, tak osobní hlavně pro dobrou spolupráci s ostatními členy teamu. Tím zachovat příjemnou atmosféru ideální pro soustředěné závodění. 

zdroj: REGION-RACING.CZ

Fotogalerie:

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz