IČP:1013138261

+420 604 374 364

Pěkný výsledek Michala Votroubka na MMČR 2012

24.07.2012 11:59

Pátý závod seriálu BUKSA / ADOS MOTOKROS 2012 Mezinárodního Mistrovství ČR potrápil sobotní vytvalý déšť. Závod se jel v neděli 22.7.2012 na trati v Dalečíně. Trať byla dosti promočená a tak závodníkům náladu zlepšovalo svítící sluníčko. Závodu se ve třídě MX3 zúčastnil Michal Votroubek, který v kvalifikaci zajel čtvrtý nejrychlejší čas. V první rozjížďce Se Michal po startu ocitl na páté pozici. Během pár kol se propracoval na druhé místo. Během 22 minuty, ale  Michala předjel Martin Michek. Michal cílem projel na krásné třetí podiové pozici. Michal si jízdu pěkně užil jen ke konci byl trochu nervozní. V druhé rozjížďce se Michal po startu pohyboval na pátém místě. Za pár kol se objevil na druhé pozici, ale na záda mu dýchal Florent Richier a Petr Bartoš. V cíli z toho bylo pěkné čtvrté místo, bohužel kvůli stejnému počtu bodů a horší druhé jízdě se Michal celkově umístil na 4. místě. V průběžném pořadí se Michal po pěti závodech dostal na třetí pozici.

Michalovi gratulujeme a děkujeme za výbornou reprzentaci teamu REGION racing cz.