Opravdu sezona teprve začíná?

23.03.2015 12:10

Sezona motoristických sportů všeobecně se víceméně teprve rozjíždí... Už teď je internet plný nešťastnými zprávami...

Bohužel mají tyto sporty i ty špatné stránky a tvrdá a poctivá zimní příprava není vše..Stačí chvilka nepozornosti,špatná souhra náhod,nebo malá chybička....čtěte více...

Je konec března a většina závodů bude brzy startovat.Jezdi po zimě plní síly  a odhodlání do nové sezony..Bohužel tyto sporty mají i stinné stránky.

Už nyní přináším špatné zprávy z FMX.Petr ,,Pilník" Pilát,velmi známí FMX jezdec při pádu utrpěl vážná zranění.Podle zpráv z jeho funclub stránky na facebooku,kam napsala informace jeho rodina je Pilník již po operaci.Doktoři zastavili břišní krvácení a údajně bude Pilník v pořádku,protože je velký bojovník.Má silný otřes mozku a pohmožděniny.Už se dokonce i probudil a usmál se!! Což je velmi milá zpráva!!! Pilníkovi držíme pěsti a zároveň i rodině,která to má v takovýchto chvílích velmi těžké...

No a bohužel hned dalším zraněným je Vašík Kovář.Velmi nadějný mladý motokrosař,který bohužel letos ,,stopku" dostal taktéž před sezonou.Vašík byl trénovat a při pádu utrpěl zranění,kdy měl ostrou bolest v zádech... V Brněnské nemocnici mu zjistili prasklý obratel T6,čekají ho další vyšetření,takže zatím není známo na jak dlouhou dobu Vašík na motorku nenastoupí.Přejeme také rychlé uzdravení a držíme pěsti,ať jsi brzy zpátky v sedle!! 

A v neposlední řadě i malá naděje Adam Máj,který svou sezonu odstartoval na závodech v Merklíně,ale bohužel po startu hned v první zatáčce přišel pád a Adam si zlomil ruku.Snad to nebude komplikovaná zlomenina a Adam se bude moct brzy vrátit na startovní pole!! 

Všem přejeme brzké uzdravení !!! Držte se kluci !!! A doufám,že takových článků jako je tenhle,už nebudu muset psát moc,nejlépe žádný !

Fotogalerie: Opravdu sezona teprve začíná?

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz