+420 604 374 364

Nový člen teamu Petr Marčík

18.01.2017 18:35

Představujeme vám dalšího nového jezdce REGION racing teamu, tentokrát juniora, Petra Marčíka. I on je v podstatě nováčkem motorcrossu.

Petr Marčík je naší novou juniorskou nadějí. Narodil se v roce 2009 a závodí od roku 2015. V prvním závodním roce získal celkově 9.místo na Nova Cupu a v loňském roce se polepšil a bral celkově 6.místo. Pokud pro letošní rok poskočí opět o tři pozice, byla by to bedna a to by byl pro Petra velký úspěch. Jeho cíl je totiž vyhrávat a třetí místo už není od výhry tak daleko.

Petr startuje na KTM 50ccm. Mechanika mu dělá taťka. Mimo motocross dělá atletiku, hraje florbal a jezdí na BMX. Omrkněte jeho profil zde :

My Péťovi přejeme, aby letos opět poskočil minimálně o tři příčky a přiblížil se tak své vysněné výhře a těšíme se na reprezentaci našeho teamu!

Fotogalerie: Nový člen teamu Petr Marčík