Nová kolekce PSí HUBÍK 2013

07.03.2013 09:33

    Jediný český výrobce závodních motocyklových kombinéz a textilních motooděvů představil novou kolekci a katalog pro sezónu 2013 a prozradil nové směry vývoje.

Kompletní tištěný katalog získáte na prodejnách PSí Hubík, na výstavě Motosalon nebo si jej můžete stáhnout ve formátu PDF pod tímto odkazem.

fotka

Velká evoluce proběhla v cestovatelských kompletech PSí, kde jsme zjišťovali, co zákazníkům vyhovuje na svých cestách nejvíce. Komfort? Bezpečnost? Optimální klima? Zjistili, že nelze navrhnout jeden uviverzální model, a proto představujeme řadu cestovatelských kompletů, které se liší svým určením.

- na expedice a léto = extrémně vzdušný model, bez membrány proti dešti, návleky do deště jako horní vrstva: bunda SERPENS a kalhoty ERIDANUS

- na cestování v každém počasí = všitá membrána Sympatex® proti dešti a větru, vyjímatelná termo vložka, rozsáhlé regulovatelné větrací panely: bunda TAIGA a kalhoty KIANNI

- multifunkční model nastavitelný dle počasí = vyjímatelná membrána Sympatex® proti dešti a vyjímatelná termo vložka, rozsáhlé regulovatelné větrací panely: bunda SCORPIUS a kalhoty PERSEUS

Pro dámy zajímavost v podobě textilní bundy Gemini Lady, která kromě toho, že na postavě díky dámské konstrukci střihu a použití strečových materiálů dobře vypadá, tak má úžasnou skladbu vnitřních materiálů: na místech, kde je potřeba odvětrávat je lehká lycra a perforovaná podšívka a na místech, kde fouká (přední část bundy a ledviny) je termo vrstva, na zádech je 3D materiál proti pocení. Dále je možná regulace teploty pomocí větracích kapes na rukávech a zadním díle bundy.

Pro vyznavače sportovní jízdy má PSí dva nové modely v dvoudílných kombinézách: model Garradd a Deneb. Oba modely jsou vybaveny Twin Ferrite System Protection, což je systém tzv. dvojí ochrany, kdy vnitřní ergonomicky tvarované chrániče doplňují vnější chrániče z vysocepevnostní oceli a tak rozkládají sílu nárazu na větší plochu.

Novinky jsou i v závodních jednodílných kombinézách, model Racing Aldebran a Racing Proxima. Atraktivní designy jsou vytvořeny nejmodernější technologií v oblasti tisku. Grafika je aplikována přímo do povrchu kůže, tím je kombinéza výrazně měkčí, komfortnější a lehčí. Technologie je oceněna profesionálními jezdci, kdy díky omezení švů poskytuje při pádu maximum bezpečnosti.

Zdroj: motodenik.cz

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz