Vyhledávání

Kontakt

REGION RACING s.r.o.
Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Motocross 2020

19.02.2020 11:28

Závody pro rok 2020 naleznete zde. MMČR, ADAC, MMSR, MMČR Juniorů, MMSR, KP Pardubice, Střední Čechy, Západní Čechy, Jižní Čechy, Přebor Moravy, Novamotocross cup, Motocrosscup, Chalupa Cup, Meteorit Cup,Hobby cup ...… Vždy si prosím ještě před cestou na závody ověřte patřičný odkaz podniku!

 

den datum místo konání Podnik odkaz
               Březen 2020  
So 21.3.2020 Šenkvice Chalupa cup ZDE
Ne 22.3.2020 Horažďovice VVL Cup ZDE
So 28.3.2020 Benátky nad Jizerou Motocross cup ZDE
So 28.3.2020 Karlín Memoriál P. Antoše ZDE
Ne 29.3.2020 Merklín SMS Západní Čechy ZDE
Duben 2020    
So 4.4.2020 Gbely (SK) Meteorit Cup ZDE
So 4.4.2020 Netolice SMS Jižní Čechy ZDE
So 4.4.2020 Světec Batti MX Cup ZDE
Ne 5.4.2020 Mohelnice SMS Moravy ZDE
10.4.2020 Kaplice MMČR Juniorů ZDE
So 11.4.2020 Netolice ŠAC ZDE
So 11.4.2020 Dolní Heřmanice Chalupa Cup ZDE
Ne 12.4.2020 Pacov MMČR ZDE
So 18.4.2020 Vranov Meteorit Cup ZDE
So 18.4.2020 Třemošnice SMS Pardubice  ZD E 
So 18.4.2020 Kramolín SMS Západní Čechy ZDE
So 18.4.2020 Kramolín SMS Jižní Čechy ZDE
So 25.4.2020 Opatov Nova motocross cup ZDE
So 25.4.2020 Karlín Chalupa Cup ZDE
So 25.4.2020 Žár u Vacova ŠAC ZDE
So 25.4.2020 Kraslice Batti MX Cup ZDE
Ne 26.4.2020 Loket nad Ohří MMČR ZDE
Květen 2020    
So 2.5.2020 Opatov Meteorit Cup ZDE
Ne 3.5.2020 Žamberk Nova motocross cup ZDE
Ne 3.5.2020 Kříše SMS Střední Čechy ZDE
Ne 3.5.2020 Dolní Heřmanice SMS Moravy ZDE
Ne 3.5.2020 Kříše SMS Západní Čechy ZDE
8.5.2020 Slapy Batti MX Cup ZDE
8.5.2020 Horní Újezd SMS Pardubice ZDE
So 9.5.2020 Horní Újezd MMČR Juniorů ZDE
So 9.5.2020 Úštěk Motocross cup ZDE
So 16.5.2020 Čistá u Litomyšle Nova motocross cup ZDE
So 16.5.2020 Vranov SMS Moravy ZDE
So 16.5.2020 Jinín SMS Střední Čechy ZDE
Ne 17.5.2020 Dalečín I. Meteorit Cup ZDE
Ne 17.5.2020 Hradiště VVL Cup ZDE
So 23.5.2020 Rudník SMS Pardubice ZDE
So 23.5.2020 Merklín SMS Západní Čechy ZDE
So 23.5.2020 Pacov ŠAC ZDE
So 23.5.2020 Dolní Bousov Batti MX Cup ZDE
Ne 24.5.2020 Rudník Motocross cup ZDE
So 30.5.2020 Trutnov Nova motocross cup ZDE
So 30.5.2020 Karlín Meteorit Cup ZDE
So 30.5.2020 Kraslice VVL Cup ZDE
Ne 31.5.2020 Opatov MMČR ZDE
Červen 2020    
So 6.6.2020 Dalečín I. Chalupa Cup ZDE
So 6.6.2020 Horšovský Týn SMS Západní Čechy ZDE
So 6.6.2020 Kaplice MMČR Juniorů ZDE
So 6.6:2020 Trutnov Motocross cup ZDE
So 6.6.2020 Zalány ŠAC ZDE
So 13.6.2020 Dalečín Nova motocross cup ZDE
So 13.6.2020 Jinín MMČR Juniorů ZDE
So 13.6.2020 Votice SMS Jižní Čechy ZDE
So 13.6.2020 Vysoká Pec Batti MX Cup ZDE
Ne 14.6.2020 Votice VVL Cup ZDE
Ne 14.6.2020 Dolní Heřmanice Chalupa Cup ZDE
So 20.6.2020 Sedlčany SMS Střední Čechy ZDE
So 20.6.2020 Ledeč nad Sázavou SMS Pardubice ZDE
So 27.6.2020 Žamberk Nova motocross cup ZDE
So 27.6.2020 Pacov Meteorit Cup ZDE
So 27.6.2020 Krásná Lípa Batti MX Cup ZDE
Ne 28.6.2020 Dalečín MMČR ZDE
Červenec 2020    
So 4.7.2020 Kaplice ŠAC ZDE
Ne 5.7.2020 Petrovice MMČR ZDE
So 11.7.2020 Netolice SMS Střední Čechy ZDE
So 18.7.2020 Jinín SMS Jižní Čechy ZDE
So-Ne 25.-26.7.2020 Loket nad Ohří MS MXGP + MX2 ZDE
St-Ne 29.7.-2.8. Čistá u Litomyšle SMS Pardubice ZDE
Srpen 2020    
So 1.8.2020 Trutnov Batti MX cup ZDE
Ne 2.8.2020 Horšovský Týn VVL Cup ZDE
Ne 9.8.2020 Jinín MMČR ZDE
So 15.8.2020 Pacov SMS Jižní Čechy ZDE
So 15.8.2020 Rudník Nova motocross cup ZDE
Ne 16.8.2020 Rudník Nova motocross cup ZDE
Ne 16.8.2020 Opatov SMS Moravy ZDE
So 22.8.2020 Vranov u Brna Chalupa Cup ZDE
So 22.8.2020 Dobřany SMS Západní Čechy ZDE
So 29.8.2020 Třebíz SMS Střední Čechy ZDE
So 29.8.2020 Karlín SMS Moravy ZDE
So 29.8.2020 Dalečín SMS Pardubice ZDE
So 29.8.2020 Světec Batti MX cup ZDE
Ne 30.8.2020 Dalečín II. Meteorit Cup ZDE
Září 2020    
So 5.9.2020 Horšovský Týn MMČR Juniorů ZDE
So 5.9.2020 Horažďovice ŠAC ZDE
So 5.9.2020 Krásný Dvůr Batti MX cup ZDE
Ne 6.9.2020 Stříbro MMČR ZDE
Ne 6.9.2020 Gbely Chalupa Cup ZDE
So 12.9.2020 Merklín SMS Střední Čechy ZDE
So 12.9.2020 Klášterec nad Orlicí Nova motocross cup ZDE
So 12.9.2020 Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
So 12.9.2020 Bogatynia (PL) Motocross cup ZDE
Ne 13.9.2020 Opatov SMS Moravy ZDE
So 19.9.2020 Kaplice SMS Jižní Čechy ZDE
So 19.9.2020 Kaplice VVL Cup ZDE
So 19.9.2020 Opatov SMS Pardubice ZDE
So 19.9.2020 Třebíz Batti MX cup ZDE
Ne 20.9.2020 Smrk Meteorit Cup ZDE
So 26.9.2020 Karlín u Čejče MMČR Juniorů ZDE
So 26.9.2020 Čistá u Litomyšle Motocross cup ZDE
So 26.9.2020 Benátky nad Jizerou Batti MX cup ZDE
Ne 27.9.2020 Dalečín I. Chalupa Cup ZDE
Ne 27.9.2020 Stříbro SMS Střední Čechy ZDE
Ne 27.9.2020 Stříbro SMS Západní Čechy ZDE
Říjen 2020    
So 3.10.2020 Hradiště u Klatov MMČR Juniorů ZDE
So 3.10.2020 Hradiště VVL Cup ZDE
So 3.10.2020 Podluhy ŠAC ZDE
Ne 4.10.2020 Dalečín MMČR ZDE
So 10.10.2020 Třemošnice Nova motocross cup ZDE
So 10.10.2020 Petrovice u Karviné SMS Moravy ZDE
So 10.10.2020 Benátky nad Jizerou Motocross cup ZDE
So 10.10.2020 Kluky SMS Jižní Čechy ZDE
Ne 11.10.2020 Karlín Chalupa Cup ZDE
So 17.10.2020 Opatov SMS Pardubice ZDE
So 17.10.2020 Jinín ŠAC ZDE
Ne 18.10.2020 Vranov u Brna Chalupa Cup ZDE
So 24.10.2020 Smrk u Třebíče Chalupa Cup ZDE
Listopad 2020    
So 21.11.2020 Hodice u Třeště Chalupa Cup ZDE