Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Motocross 2019

19.02.2019 14:39

    Závody pro rok 2019 zde. MMČR, MMČR Juniorů, MMSR, KP Pardubice, Střední Čechy, Západní Čechy, Jižní Čechy, Přebor Moravy, Novamotocross cup, motocrosscup, Chalupa Cup, Meteorit Cup...… Vždy si prosím ještě před závodem ověřte na patřičném odkazu!

 
Den Datum Místo Seriál Odkaz
Ne 24.3.2019 Merklín Západní Čechy ZDE
So 30.3.2019 Karlín Chalupa Cup ZDE
Ne 31.3.2019 Loket nad Ohří MMČR ZDE
So 6.4.2019 Smrk Chalupa Cup ZDE
So 6.4.2019 Světec Batti MX Cup ZDE
Ne 7.4.2019 Horažďovice KP Jižní Čechy  ZDE
Ne 7.4.2019 Velké Uherce MMSR ZDE
So 13.4.2018 Benátky nad Jizerou motocrosscup ZDE
So 13.4.2019 Mohelnice Přebor Moravy  
So 13.4.2019 Opatov u Svitav Novamotocross Cup ZDE
So 13.4.2019 Gbely Meteorit Cup ZDE 
Ne 14.4.2019 Kramolín Západní Čechy ZDE
So 20.4.2019 Vranov u Brna Meteorit Cup ZDE
So 20.4.2019 Třebíz AMŠ O´Neal Cup ZDE
So 20.4.2019 Třemošnice KP Pardubice ZDE
Ne 21.4.2019 Dolní Heřmanice Přebor Moravy  
Ne 21.4.2019 Kříše u Břas Motul Cup ZDE
So 27.4.2019 Krásná Lípa     Batti MX Cup ZDE
So 27.4.2019 Ledeč nad Sázavou MČR Juniorů ZDE
Ne 28.4.2019 Dolní Heřmanice Chalupa Cup ZDE
Ne 28.4.2019 Horšovský Týn Západní Čechy ZDE
St 1.5.2019 Myjava MMSR ZDE
So 4.5.2019 Úštěk motocrosscup ZDE
So 4.5.2019 Klášterec nad Orlicí Novamotocross Cup ZDE
So 4.5.2019 Karlín Meteorit Cup ZDE
Ne 5.5.2019 Pacov MMČR ZDE
So 11.5.2019 Čistá u Litomyšle Novamotocross Cup ZDE
So 11.5.2019 Horní Újezd KP Pardubice ZDE
So 11.5.2019  Netolice KP Jižní Čechy ZDE
So 11.5.2019 Dalečín I Meteorit Cup ZDE
Ne 12.5.2019 Krásný Dvůr AMŠ O´Neal Cup ZDE
Ne 12.5.2019 Vranov u Brna Přebor Moravy  
So 18.5.2019 Kraslice Batti MX Cup ZDE
So 18.5.2018   MČR Juniorů ZDE
Ne 19.5.2019 Vílanec Chalupa Cup ZDE
Ne 19.5.2019 Třebíz Motul Cup (bez juniorských tříd) ZDE
So 25.5.2019 Trutnov Novamotocross Cup ZDE
So 25.5.2019 Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
Ne 26.5.2019 Dalečín     MMČR ZDE
So 1.6.2019 Bělá u Jevíčka Chalupa Cup ZDE
So 1.6.2019 Bogatynia Batti MX Cup ZDE
So 1.6.2019 Sedlčany Motul Cup ZDE
Ne 2.6.2019 Ledeč nad Sázavou KP Pardubice ZDE
So 8.6.2019 Dolní Bousov motocrosscup + AMŠ O´Neal Cup ZDE
So 8.6.2019 Karlín MČR Juniorů ZDE
So 8.6.2019 Opatov U Svitav Meteorit Cup ZDE
Ne 9.6.2019 Sverepec MMSR ZDE
Ne 9.6.2019 Podluhy Západní Čechy ZDE
So 15.6.2019 Vysoká Pec Batti MX Cup ZDE
So 15.6.2019 Votice KP Jižní Čechy ZDE
So 15.6.2019 Opatov u Svitav KP Pardubice ZDE
Ne 16.6.2019 Petrovice Přebor Moravy  
Ne 16.6.2019 Dalečín I Chalupa Cup ZDE
So 22.6.2019 Pacov Meteorit Cup (bez třídy 50ccm) + AMŠ O´Neal Cup  ZDE
So 22.6.2019 Krásná Lípa motocrosscup ZDE
Ne 23.6.2019 Opatov u Svitav MMČR ZDE
So 29.6.2019 Světec Batti MX Cup ZDE
So 29.6.2019 Kaplice KP Jižní Čechy ZDE
Ne 30.6.2019 Jinín Západní Čechy ZDE
So 6.7.2019 Kaplice MČR Juniorů ZDE
Ne 7.7.2019 Mníšek nad Hnilcom MMSR ZDE
Ne 14.7.2019 Petrovice     MMČR ZDE
So 20.7.2019 Jinín Motul Cup ZDE
Ne 4.8.2019 Kramolín MMČR ZDE
So 10.8.2019 Pacov KP Jižní Čechy ZDE
So 17.8.2019 Trutnov Batti MX Cup ZDE
So 17.8.2019 Vílanec Chalupa Cup ZDE
Ne 18.8.2019 Gbely MMSR ZDE
So 24.8.2019 Vranov u Brna Chalupa Cup ZDE
Ne 25.8.2019 Jinín MMČR ZDE
So 31.8.2019 Světec - classic, quad (náhrada za Třebíz) Batti MX Cup ZDE
So 31.8.2019 Čistá u Litomyšle KP Pardubice ZDE
So 31.8.2019 Dobřany Západní Čechy ZDE
Ne 1.9.2019 Zděchov Přebor Moravy  
So 7.9.2019 Petrovice MČR Juniorů ZDE
So 7.9.2019 Dalečín II Meteorit Cup ZDE
So 7.9.2019 Trutnov motocrosscup + AMŠ O´Neal Cup ZDE
Ne 8.9.2019 Třebíz Motul Cup (bez juniorských tříd) ZDE
Ne 8.9.2019 Gbely Chalupa Cup ZDE
So 14.9.2019 Klášterec nad Orlicí Novamotocross Cup ZDE
So 14.9.2019 Jinín KP Jižní Čechy  ZDE 
So 14.9.2019 Bogatynia motocrosscup ZDE
So 14.9.2019 Dolní Heřmanice Chalupa Cup ZDE
Ne 15.9.2019 Vysoká Pec AMŠ O´Neal Cup ZDE
Ne 15.9.2019 Karlín Přebor Moravy  
So 21.9.2019 Třebíz - bez quad a 50ccm Batti MX Cup ZDE
So 21.9.2019 Klášterec nad Orlicí Novamotocross Cup ZDE
So 21.9.2019 Smrk u Třebíče Meteorit Cup ZDE
Ne 22.9.2019 Dalečín - družstva MMČR ZDE
So 28.9.2019 Rudník KP Pardubice ZDE
So 28.9.2019 Dolní Heřmanice Meteorit Cup ZDE
Ne 29.9.2019 Opatov u Svitav Přebor Moravy  
Ne 29.9.2019 Stříbro Motul Cup, Západní Čechy  ZDE
So 5.10.2019 Třemošnice Novamotocross Cup ZDE
So 5.10.2019 Kluky KP Jižní Čechy ZDE
So 5.10.2019 Dolní Bousov Batti MX Cup ZDE
So 5.10.2019 Karlín Chalupa Cup ZDE
Ne 6.10.2019 Šenkvice MMSR ZDE
Ne 6.10.2019 Merklín Motul Cup ZDE
So 12.10.2019 Benátky nad Jizerou motocrosscup ZDE
So 12.10.2019 Krásný Dvůr AMŠ O´Neal Cup ZDE
So 12.10.2019 Jinín MČR Juniorů ZDE
Ne 13.10.2019             - družstva Přebor Moravy  
So 19.10.2019 Benátky nad Jizerou Batti MX Cup ZDE
So 19.10.2019 Nová Paka KP Pardubice ZDE
Ne 20.10.2019 Vranov u Brna Chalupa Cup ZDE
So 26.10.2019 Smrk Chalupa Cup ZDE

 

Vždy před daným závodem prosím o kontrolu na patřičném odkazu! Závod se mohl na poslední chvíli zrušit, přesunout, jede se bez nějaké kubatury a tak podobně. Tak ať nejedete zbytečně !!! Přeji plný plyn, zábavu a zdraví !!!