MX DAY Mohelnice - Motopoint

29.01.2012 15:45

 

Pozvánku na MX DAY Mohelnice, pořádaný firmou Motopoint,s.r.o. Nová Paka, přijal i náš team REGION racing cz a to jako propagační akci na osobní nastavení podvozku a prodej dalších výrobků K-TECH.

 

Připraveným štěstí přeje, to je pravdivý slogan a tak jezdci REGION racing cz, pojali tuto akci jako menší dvoudenní soustředění, kdy se sešli už ve čtvrtek 26. ledna 2012 a to ve složení elitních pilotů Michala Votroubka, Lukáše Studeného, Břetislava Halberštata a Erika Provazníka, za účasti majitele teamu Pavla Provazníka, který toto setkání pojal také jak jinak nežli v pracovním duchu.

Smutně mohl pouze koukat další z pilotů teamu REGION racing cz David Matocha, který měl ruku v dlaze po plánované operaci ramene, a tak už se také nemůže dočkat, až usedne za řidítka svého nového stroje KTM 450 4T 2012.

Po čtvrtečních jízdách, dostali jezdci Votroubek a Provazník pochvalu od správce areálu Milana Vašíčka (motokrosaře). Jejich výkon ohodnotil slovy „hoši, vy jste zde skokani roku". A právem se tak tedy zařadili mezi „paliče" Martina Michka a Filipa Neugebauera, kteří jsou nejlepšími jezdci v MX hale Mohelnice. Tak děkujeme a jen tak dál v usilovném tréninku.

 

Po příjemné večeři se team REGION racing cz ubytoval v nových pokojích MX haly. Probraly se zážitky a dojmy z celého čtvrtečního dne. Něco se plánovalo i na novou sezónu 2012, co se MX Votroubka, SM Provazníka a Quad Studeného týče. Plány jsou opravdu veliké, a tak doufejme, že všichni piloti cca 30 závodníků ke dnešnímu dni, udělá pro sebe, REGION racing cz a majitele Pavla Provazníka maximum a vrátí tak alespoň částečně nemalé předem investované finance (v řádech milionů Kč) a velkou důvěru v dobrou teamovou spolupráci a slušné výsledky sezóny 2012.

Páteční den byl dobře organizován už firmou Motopoint,s.r.o. a tak vedle celodenních jízd na dráze, probíhalo v klubovně jedno jednání vedle druhého. Vše s podtextem motor sport a speciálně motoristický profi sport a vše co k němu patří. Včetně ochrany zdraví sportovců s nabídkou úrazového pojištění od firmy Sportgroup cz.

 

Zástupce firmy K-TECH pan Lukáš Kosina udělal podrobnou přednášku o nastavení podvozku, tedy pérování K-TECH Suspension. Dalším jednáním bylo setkání obchodního ředitele Motopoint s majitelem REGION racing cz Pavlem Provazníkem. Po hodinovém jednání, představení svých firem a činností si navzájem, se dohodli na předběžné dlouhodobé spolupráci a podpory REGION racing cz, kdy konečné podmínky budou známi zřejmě v 5. týdnu tohoto roku.

Firmě Motopoint se podařilo na páteční den sezvat opravdu elitu českého motocyklového sportu, včetně několika mistrů a více mistrů ČR 2011. A tak mimo našich výše uvedených „borců“ můžeme jmenovat kolegy závodníky Petra Bartoše, Josefa Kulhavého, Miroslava Jiránka, Vojtěcha Brumlu, Víťu Kuklíka, Romana a Josefa Mňuka, Tomáše Sulka, Bohdana Růžičku, Matěje Olivu atd.

 

 

Velice zdařilá MX akce, příjemné setkání jezdců a fanoušků tohoto krásného sportu a jeho důležité propagace.

 

Zdroj: REGION racing cz......radost závodit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz