IČP:1013138261

+420 604 374 364

MMČR v podání Viktora Špačka

15.07.2016 12:46

Na náročnou trať do Petrovic a náročný závod Mistrovství republiky jel za REGION racing team závodit Viktor Špaček. Jak se mu dařilo a co k tomu říká Viktor čtěte zde !!

Další závod MMČR se odjel v Petrovicích u Karvinné. V kategorii veteran se pravidelně účastní Viktor Špaček. A jak mu to šlo tentokrát?

,,Na závody jsem se těšil a chtěl jsem si jízdu užívat. Tyto pocity překazilo horko, neustále překropená trať a vysoká konkurence Polských jezdců.Už na tréninku jsem se na motorce necítil nejlépe, ale snažil jsem se na to nemyslet a zajet alespoň průměrný výsledek. V kvalifikaci jsem zkončil 23."

,,V první jízdě jsem se hned v první zatáčce zasekl o hromadný pád jezdců. Trať byla dost nakropená a já se na tomto povrchu snažil dohnat co se dalo. Dotáhl jsem to až na 21 místo. Druhý start už byl lepší a povedlo se mi první zatáčku projet bez konfliktu. Trať byla zase nakropená a už dost rozbitá. Tato rozjíždka se mi jela nejlépe a bylo to znát jak na časech tak na umístění. Ze závodů jsem si odvezl 8 bodů a po třech odjetých závodech jsem na hranici TOP 10, takže desátý."

I přesto, že se Viktorovi nejelo nejlépe si  z tohoto záovdu odvezl 18.místo a drží se v průběžném pořadí v TOP 10 a to je moc pěkný výsledek!! Gratulujeme!!

Fotogalerie: MMČR v podání Viktora Špačka