MMČR družstev - Horní Újezd

30.09.2015 08:15

    Posledním závodem Buksa Ados motokros jsou družstva, která se jedou již tento víkend 4.10.2015 v Horním Újezdě u Litomyšle. Pojďte se podívat, koho zde uvidíme a jaký program nás čeká..

    Již tuto neděli si nenechte ujít MMČR  družstev. Jeden team bude mít samozřejmě tři jezdce a to zástupce třídy MX1, MX2 a MX3. Jak to tedy letos bude vypadat? Kdo s kým a za jaký team pojede? No a jaký nás čeká doprovodný program?

 

Přikládám plakátek, na kterém vidíte odpolední program, který bude přímo na náměstí v Litomyšli. Bude zde také zpívat Martin Maxa!

A jak tedy vypadá složení teamů? 

Buksa Ados KTM team : Bude ve složení mistrů ČR a to Martina Michka a Sulivana Jaulina, které doplní Francouzský střelec Florent Richier. V teamu je ale jezdců dost a né ledajakých... takže složení druhého družstva je : Bence Szvoboda, Martin Kohút a hostující v tomto teamu Milan Špičák.

domácí Orion RS Petrol, Spencer Life Media, SZA Racing team : je team složený ze třech teamů, kde určitě nebude chybět Petr Bartoš, Petr Michalec a Martin Krč!!

Team MAX2 - KRTZ : je dalším silným teamem, kde uvidíme Járu Romančíka, Marka Sukupa a Tomáše Šimka.

Osička – Pfeil MX Team: V tomto teamu nebude chybět úspěšný Čech Filip Neugebauer, kterého doplní zahraniční jezdci Thomas Kjer Olsen a Arminas Jasikonis.

BV racing : I za team BV je letos silné složení. Ruda Weschta, který letos slušně okusuje přední pozice nejsilnější třídy, Michal Bárta, který letos poprvé v mistráku okusil třídu MX2, ale nevydržel a ve Vranově si zajel s velkýma klukama a Martin Vaněček, který je letošním pokořitelem čtveráku v Kaplici.

Motoman Team : Zde hlavně stojí za zmínku ,,IRON MAN" Martin Žerava, který by mohl být v družstvu vlastně sám, protože zvládá jezdit několik kategorií najednou, ale bude mít posilu Maďarského dravce Erika Hugyecze a do třetice pojede Mark Szoke. 

letos nově vzniklý Yamaha Čepelák racing team : I tenhle team bude mít velmi dobré koně jako je Patrik Liška a Václav Haas, ty doplní Marek Pospíšil.

Zúčastní se i dost teamů středisek SMS a tak se na startu sejde kolem 20ti družstev! Určitě je na co se těšit!

 

 

 

Fotogalerie: MMČR družstev - Horní Újezd

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz