IČP:1001965531

+420 604 374 364

Míra Kučera na Novamotocross Cupu

16.04.2019 10:17

Novamotocross Cupu se 13.4. zúčastnil i Míra, který letos nově sedlá 85ccm. Na trať se těšil a byl zvědavý, jak mu sedne, co mu půjde skočit a co ne.

Po zkušenosti z předchozího závodu si hlídal starty. První byl lepší, ale ještě to nebylo ono. Dařilo se mu držet skupinky prvních deseti jezdců. První dvě kola to byl docela fofr. Jel na devátém místě a to se snažil ubránit před soupeřem na místě desátém. Přišla ale malá chybka, ta nastala asi v půlce závodu a soupeř Míru předjel. Bohužel už nezbyly síly na útok zpět. Do cíle tedy dojel desátý. Do druhé jízdy se mu start povedl podstatně lépe. Jel desátý a byl v kontaktu s jezdci před ním. Ti postupně udělaly chyby a Míra se tak dostal na osmou pozici. Celkově to ale stačilo na desítku. Kučera byl se závodem celkem spokojený.

Fotogalerie: Míra Kučera na Novamotocross Cupu