IČP:1013138261

+420 604 374 364

Mezinárodní přebor ČR skútrů - Vysoké Mýto

17.07.2012 11:07

Autodrom ve Vysokém Mýtě patřil 8.7.2012 závodu v rámci seriálu Mezinárodního přeboru ČR skútrů. Tohoto závodu se zúčastnil jezdec Martin Gudába. během sobotního dopoledne se trénovalo a Martin hledal to nejlepší nastavení pro jeho motocykl. Po obědě se jela první rozjížďka a Martin startoval ze 4 pozice. V táhlém kopci měl motocykl problémy a Martin se tak nedostatky snažil nahnat v zatáčkách. Takto se dostal na 3. místo a dojel dva metry za jezdcem na druhé pozici. V neděli po warm upu zkusil Martin poslední přenastavení a vyplatilo se. V první nedělní jízdě Martin bojoval o druhé místo. Nakonec se mu to v zatáčce, kde šel na brzdy, podařilo a cílem projel jako druhý. V druhé jízdě se Martinovi nepovedl start. I tak se ale dostal na druhou pozici a celkově se umístil na 2. místě. Pocity ze závodů byly nakonec fajn a to proto, že takovýto výsledek po tolika útrapách ani nečekal.

Martinovi team REGION racing cz moc gratuluje.