+420 604 374 364

Luboš Krušina na Novamotocross Cupu

20.05.2016 10:10

Na závod Novamotocross Cupu vyjel Luboš Krušina, jak odstartoval do sezony on?

Do Benátek u Litomyšle vyrazil i Luboš Krušina. A nejen tam! Od něj jsme tu letos ještě žádné zprávy neměli a tak si pojďte přečíst o jeho letošním závodění :

,, Ahoj všem kamarádům z teamu a příznivcům Region racing teamu po odmlce se opět hlásím s reportem ze závodů . Zimní sezona se vzhledem k tomu že žádný sníh nebyl vlastně nekonala tak snad to bude příští rok lepší.... Začátek sezony jsem měl dost kostrbatý, jeden závod v Kostěnicích byl spíš rozjezdovým tréninkem . Teď už to snad začíná být lepší po dvou závodech v Nova cupu, který hodlám letošní sezonu jet kompletně celý, se v celkovém bodování držím uprostřed startovního pole .První závod v Benátkách nad Jizerou jsem jel s lídrem teamu Erikem Provazníkem, trať byla náročná, ale konečné 22. místo a to že jsem to odjel bez zranění, je pro mě v celku úspěch . Další závod opět v Benátkách, jenže tentokrát u Litomyšle, se z mého pohledu povedl daleko více a trat byla nádherně připravená ,řekl bych že ostatní provozovatelé jiných tratí, by se od těchto chlapíků mohli učit. Takže jednohlasně říkám že to byly bezchybně připravené závody."

Jak se jelo v tréninku? : ,, Tuto trať znám trochu lépe a jezdí se na ní pěkně. Je dynamická, rychlá a přitom bezpečná. Trénink ještě krapet klouzal po nakropení před odpoledním programem. Jen na proskakováky se stále opravdu necítím."

1.jízda :,, Start proběhl bohužel trochu nešťastně, protože v první levotočivé zatáčce došlo předemnou k pádům a než jsem se z toho vymotal ztratil jsem cenná místa a jen velmi těžko jsem doháněl vzniklou ztrátu. Konečné umístění 22. místo."

2.jízda : ,, Druhá rozjížďka už byla o něco lepší, vcelku slušný start uprostřed startovního pole, ovšem po mnoha jezdeckých chybách jsem se napropadal na celkové 21. místo."

O víkendu se Luboš chystá na další závod Novamotocross Cupu do Žamberka. Ten se jede už zítra 21.5.2016!!

Fotogalerie: Luboš Krušina na Novamotocross Cupu