+420 604 374 364

Kučera na posledním MMČR Juniorů

14.10.2016 17:30

Míra Kučera se zúčastnil i posledního MMČR Juniorů, které se jelo v Pacově 8.10.2016.

Na závod v Pacově už byla zima a pršelo. Na trati bylo bláto a Míra se moc netěšil... Nakonec ale odjíždel z tréninku s osmým časem. Pro kluky na malých motorkách to byl těžký terén. Míra si pomýšlel na lepší umístění v celkovém pořadí, měl ztrátu 10 bodů na 5.místo, což nebylo tak hrozné. Bohužel hned v první jízdě na to mohl zapomenout. Po startu přišel hromadný pád a Míra byl bohužel v něm. Než se podařilo nastartovat motocykl, bylo startovní pole pryč a Míra odjížděl poslední s velkou ztrátou. Postupně to Kučera stáhl, ale dalo to pouze na 12.místo.

Plán do druhé jízdy se tak změnil na udržení celkově šesté pozice. Po startu byl sedmý, jednomu jezdci ještě neodolal a propadl se o jedno místo. To už si ale udržel a do cíle dojel na osmičce. Celkově bral devátou příčku a za celý rok vybojoval a udržel krásné 6.místo!!! Gratulujeme!

Fotogalerie: Kučera na posledním MMČR Juniorů