Vyhledávání

Kontakt

REGION RACING s.r.o.
Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Jonáš Nedvěd před prvním MMČR !!!

28.04.2016 08:02

    S Jonášem Nedvědem už jste tu mohli číst rozhovor. Teď se ale na internetu objevují rozhovory s teamy a jezdci a tak jsem si i já jednoho vybrala. Mrkněte jak je Jonáš připraven na první závod MMČR a co má v plánu...?!

    Tisková zpráva pro první závod MMČR je na světě, všichni jsou v přípravách na plno a protože se objevují zpovědi a rozhovory před startem v Pacově, já jsem si taky vybrala jednoho jezdce ke zpovědi. A tím je právě Jonáš Nedvěd, který startuje za Orion racing team, společně s teamovým kolegou Petrem Bartošem. Ale protože rozhovorů s matadory jako právě Petr Bartoš, Martin Michek, Petr Smítka a dalšími je nespočet, vybrala jsem si Jonáše, který má hodně slušně našlápnuto na vysoká umístění a rozhodně by o něm mělo být slyšet !! A teď už k pohledu Jonáše :

RRTJak se Ti líbí Pacov jako trať?

JN Trať v Pacově patří určitě mezi ty obtížnější. Nemůžu říct, že se mi nelíbí, ale mám raději trošku jiný typ tratě.

RRTJaké máš cíle pro závod v Pacově?

JN Cílem je se z Pacova vrátit zdravý. První MMČR je vždy hodně nabité, každý se chce ukázat a kolikrát velké snažení dopadne neúspěchem. Každopádně 2X Holeshot by nebyl pro začátek vůbec špatný a pak se uvidí jak mi to v Pacově pojede.

RRTJaká trať z mistráku je pro Tebe nejoblíbenější a nejmíň oblíbená?

JN Loket a Vranov jsou tratě, které mám rád. Zatím co Petrovice mi loni úplně moc neseděly. Každá trať ale může být super, pokud bude dobře připravená.

RRT Jaké závody už máš za sebou a jak se ti dařilo?

JNSpolečně s Petrem Bartošem jsme už odjeli 3 závody EMX OPEN. Momentálně jsem na 7.pozici v celkovém hodnocení. V jedné z jízd jsem musel odstoupit a ztratil jsem celkem dost bodů, tak snad to doženu ve zbývajících závodech. Rozhodně to byl dobrý trénink před MMČR.

RRTJak vidíš letošní sezonu celkově?

JNVše se ukáže v průběhu sezony, ale doufám, že v EMX OPEN se dostanu do TOP 5 a v MMČR se vše ještě uvidí. Je to dlouhá sezona. Důležité bude dojíždět a sbírat každý bod.

RRT Co bys chtěl říct na závěr, chtěl bys někomu poděkovat? 

JNChtěl bych poděkovat celému ORION Teamu a všem partnerům, kteří mě podporují v tomto roce. Moc si toho vážím. Také tobě za rozhovor.

RRT : I já moc děkuju Jonášovi za jeho čas a hlavně mu přeju, aby vyšlo všechno podle jeho představ, protože věřím, že má rozhodně na to, vyšplhat na příčky nejvyšší!!! 

foto : Radek Lavička, Jiří Zaňát

 

Fotogalerie: Jonáš Nedvěd před prvním MMČR !!!