Jezdci z teamu REGION racing cz bodovali v Kopřivnici

22.04.2013 16:23

    Opět po roce se na kopřivnickém polygonu jel závod pod vedením ČSMS a to MČR KUCHYNĚ ŠEVČÍK SUPERMOTARD. K tomu to závodu se přidala akce  TipCars Tuning Show. Nechyběly vyhlídkové lety vrtulníkem, Drift taxi, čtyřkolky, minibike, Segway, atrakce pro děti nebo vystoupení hudební skupiny. 

    Team REGION racing cz zde zastupoval Ráďa Grulich (třída SENIOR 33), Lukáš Matěna (třída S2), Tereza Hallová (třída S1 Open), Erik Provazník (třída S1 Profi) a nová posila týmu Pavel Kejmar (třída S1 Profi). Během sobotního odpoledne se konaly první tréninky. Počasí ale bylo chladné a tak všichni doufali v probuzení do slunečného rána. 

  

    Naše prosby byly vyslyšeny a po celý den panovalo slunečné a teplé počasí. Ve spojené skupině SENIOR 33 a S2 se při kvalifikaci umístil Ráďa Grulich a Lukáš Matěna na předních pozicích. V první jízdě Radek dobře odstartoval a polovinu závodu se držel na 2. místě. Bohužel nastala technická závada na zadním kole a Radek tak musel závod předčasně opustit. V druhé jízdě se zadařilo a Radek dojel na druhé pozici. Celkově obsadil druhou příčku. Lukáš také zabodoval. V obou rozjížďkách bojoval a dvakrát dojel na druhém místě. celkově tedy skončil druhý.

    Další sloučenou třídou byla třída S1 Profi a S1 Open. Vzhledem k technické závadě na motocyklu se rozjížděk bohužel nezúčastnil Pavel Kejmar, ale poctivě fandil svým týmovým kolegům a kolegyni. V kvalifikaci se na druhém místě umístil Erik Provazník a Terka Hallová startovala z páté pozice. V této třídě se očekával divácky zajímavý souboj mezi Lukášem Duchačkem a Erikem. V první rozjíždě odstartoval mezi prvními Erik a hned za ním Lukáš a další jezdci. Erik si po celý závod zajišťoval náskok a tak se souboj nekonal a to i kvůli technické poruše na Lukášově motocyklu. Erik tak tuto jízdu vyhrál. Ale i Terka předvedla pěkný závod a to když proháněla své protivníky. Terka má ostré lokty a nenechá si nic líbit. V této rozjížďce dojela na druhém místě. A tuto pozici obsadila i v druhé jízdě. Erik i v druhé jízdě předvedl jízdu stylem start-cíl. A tedy celkově tuto třídu vyhrál.

    Našim jezdcům moc gratulujeme a děkujeme za výbornou reprezentaci týmu. 

  

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz