Vyhledávání

Kontakt

REGION RACING s.r.o.
Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Jak se daří Mírovi Kučerovi?

26.09.2016 09:45

    Míra Kučera má zasebou dvakrát MMČR Juniorů (jeden, poslední závod před sebou) a zazávodil si také v Trutnově. Jak mu to jde?!

    Začneme krajským přeborem SMS Pardubice, který Míra odjel 17.9. v Trutnově. Přes den bylo zataženo a jezdci čekali, zda přijde déšť. Bohužel na závody nedorazilo moc konkurentů ... Míra dojel první jízdu na druhém místě. Druhá jízda byla zrušena, protože přišel silný déšť. 

A jak se mu daří na MMČR Juniorů? V Nové Pace jel pěkně. Byl to horký den! Trať zná Míra z tréninku, akorát proskakováky mu moc nejdou .... Z kvalifikace bral Míra devátý čas. Do závodu si ale přilepšil. Odstartoval na sedmé pozici. Propadl se ale na osmé místo, hned ve druhém kole. Sedmičku ale vybojoval zpátky a dojel tak i do cíle. Ve druhé jízdě odstartoval ještě o příčku lépe, tedy šestý. Brzy ale přišla chybička a propadl se dokonce až na místo deváté. Hned v další zatáčce se ale vrátil na místo sedmé. Dokonce se snažil útočit i na místo šesté, ale ztráta na proskakovácích to bohužel nedovolila. Nakonec bral dvakrát sedmé místo a tak i sedmička celkově! 

Na předposledním MMČR Juniorů v Merklíně zajel Míra Kučera podobný výsledek... Trať pro něj byla nová, nikdy zde nebyl a viděl ji pouze na videu. V seznamovacím tréninku si obhlížel trať a zajel desátý čas. V kvalifikaci si o dvě příčky polepšil. Do první jízdy se těšil, protože byly krásné podmínky a počasí. Bohužel po startu upadl a odjížděl až jako čtrnáctý. Prokousal se na místo desáté, v posledním kole se snažil i o devítku, ale to už se mu nepovedlo. Do druhé jízdy si chtěl napravit chuť. V první zatáčce se protlačil na šesté místo. Tuto pozici udržel asi tři kola. Potom klesl na sedmé místo. Potom přišel souboj s osmým. Nakonec z tohoto boje Míra odešel s lepším umístěním a to sedmým místem. Celkově bral osmé místo.