IČP:1013138261

+420 604 374 364

Jak se daří Fikejsovi?

25.08.2016 13:36

Leoš Fikejs odjel závod v Rudníku a v Žamberku. V Rudníku se mu ale moc nedařilo. V Žamberku si závodní náladu zlepšil!

Závod o putovní pohár Rudnické rokle, který se jel pod křídly SMS Pardubice 13.8.2016 nebyl pro Leoše nejšťastnějším. Startoval ve třídě MX2, ve velké konkurenci. V kvalifikaci obsadil 16.místo. S tímto výsledkem byl v takové konkurenci spokojený. Před první jízdou se ale necítil moc dobře. Snažil se udržet docela vysoké tempo vedoucích jezdců, ale trať ho uhnala a tak v patnácté minutě odstoupil. Přepadla ho únava a bolest hlavy. Rozhodl se tedy do druhé jízdy nenastoupit.

To v Žamberku, na závodě Novamotocross Cupu, který se jel 20.8.2016 si vylepšil náladu. Sice zde bylo tvrdo a prašno, ale ani to ho neodradilo. Dařily se mu starty - třikrát hurá ! Leoš má totiž s dobrým startem problém. Do první jízdy odstartoval kolem čtvrté pozice. Pomalu se propracovával dopředu, ale bohužel si zašlápl motorku. Do cíle nakonec dojel jako třetí. Do druhé jízdy odstartoval ještě lépe a to na místě druhém. Takto vydržel až do cíle. Třetí a druhé místo mu celkově vyneslo druhou příčku! Tím si i přilepšil v celkovém pořadí seriálu. Nyní se o víkendu chystá opět do Rudníku na další závod Novamotocross Cupu.

Fotogalerie: Jak se daří Fikejsovi?