IČP:1013138261

+420 604 374 364

Dvou a půl hodinovce v Letohradě kraloval REGION racing cz

17.09.2013 16:31

Tento víken byla většina plánovaných závodů kvůli nepřízni počasí zrušena. Změna se ale netýkala Letohradské motocrossové 2,5 hodinovky jednotlivců a dvojic. Na závod se sjelo mnoho jezdců i diváků. Tým REGION racing cz zde reprezentovala dvojice Slávek Vaňous a Erik Provazník, v jednotlivcích reprezentoval Luboš Krušina.

Zamračené počasí s přeháňkami nezabránilo startu závodu, a tak závod trvající 2,5 hodiny odstartoval v 12:30. Startovalo se na pokyn nášlapnutí strojů, aby bylo vše napínavější. Po startu se Luboš a Erik pohybovali v půlce startovního roštu. Stačilo pár minut a Erik se probojoval na druhé místo a po chvíli už závod vedl. Se Slávkem se několikrát vystřídali. Oba si skvěle vedli na technické překážce a to kládách s pneumatikami. Zahanbit se nedal ani Luboš, který také bojoval.

Celkově Erik se Slávkem závody vyhráli a Luboš se v kategorii Licence umístil na 2. místě.

Našim závodníkům gratulujeme a děkujeme za reprezentaci.