+420 604 374 364

Dalečín - 2.část

21.04.2016 13:42

Další, kdo se zúčastnil Motolevel MX Cupu v Dalečíně byli Aleš Procházka a kluci Špačkovi. Jak se dařilo jim si přečtěte zde !!

Jak už jsem psala v předchozím článku, v Dalečíně měl REGION racing team hodně zástupců a tak se v tomhle článku mrkneme na to jak zajeli kluci Špačkovi a Aleš Procházka.  Ve veteránech startoval Viktor Špaček. ten byl nadšený podkladem na trati ! A dařilo se mu docela dobře. Držel si po celý den pětku ! Obě dvě jízdy dojel na pátém místě a tak i celkově bral pátou pozici. I jeho syn Vítek Špaček byl spokojen s tratí. Ten startoval ve třídě Hobby MX2. I jemu se dařilo a ten vyšplhal až na stupínky. Sám byl překvapen a s výsledkem je moc spokojený. První jízdu dokončil na 4.místě a do druhé jízdy si ještě o jednu příčku polepšil a dojel třetí. Celkově bral také 3.místo !

Aleš Procházka startoval ve třídě MX2. Tomu už se bohužel tolik nezadařilo. Do první jízdy měl průměrný start a do cíle dojel na 6.pozici. Do druhého závodu měl start podobný a dostal se na 5.místo. Štěstí mu ale bohužel nepřálo a díky technické závadě na motorce musel ze závodu odstoupit. Celkově mu to dalo na 9.místo.

Fotogalerie: Dalečín - 2.část