Co ještě nevíte aneb zpověď Jonáše Nedvěda !

18.11.2015 10:36

    Jonáš Nedvěd je mladý motokrosař z Plzně. Letos jste ho mohli vidět jako teamového kolegu Petra Bartoše, za team Orion Litomyšl RS Petrol. Jonáš už se připravuje na příští sezonu a tak jsem ho vyzpovídala. Pojďte si přečíst něco o něm, jeho letošním ježdění a přípravě na další rok...

RRT: 1. Než se dostaneme k závodění, představ se trochu těm, kteří tě třeba ještě tolik neznají..

JN: Jmenuji se Jonáš Nedvěd, je mi 22 let. S motokrosem jsem začal v 7mi letech.Momentálně studuji na ZČU v Plzni a letošním rokem končím bakalářskou prací.

RRT: 2. Jak jsi spokojený s letošni sezonou ? - celkový výsledek, nejhorší a nejlepší závod..

JN: Letošní sezona byla pro mě taková průměrná. Měl jsem dobré závody, ale i špatné. Každopádně jsem neměl žádné vážné zranění a mohl jsem sezonu odjet celou. Nevím jestli to byl můj nejlepší závod, ale za zmínku to stojí... Na MS v Lokti to byl pro mě určitě nejsilnější zážitek a ohromná zkušenost. Poslední dobrý závod jsem myslím odjel jak v Horním Újezdě na družstvech, tak i na poslední Evropě - EMX OPEN, kde jsem dojel 2x6.

RRT : 3. Já vím, že už Ti začala zimní příprava. Jak probíhá? Chystáš se i někam za hranice?

JN: Zimní příprava už je v plném proudu. Momentálně se zaměřuji spíš na fyzický trénink. Letos mám fyzický trénink trošku v jiné formě než doposud. Tak doufám, že mě to posune zase dál. Na motorku taky chodím a určitě na jaře vyrazím do Itálie. Pravděpodobně s PB111.

RRT: 4. Chystáš pro příští rok nějaké změny? Team zůstane a kubatura taky?

JN: V příštím roce by žádné změny neměly nastat. Závodit bych měl ve stejném teamu a ve stejných třídách. Prioritou bude MMCR MX2 a EMX OPEN .

RRT: 5. Máš nějakého soupeře, kterého se ti letos nepodařilo porazit a máš to v plánu na příští rok?

JN: Soupeři jsou pro mě všichni. Ať je horší nebo lepší. Já doufám, že budu dobře připraven na sezonu 2016 a budu bojovat o nejlepší umístění v každém závodě. Každý závod je jak nová výzva. Nikdy nevíte kdo nebo co vás překvapí.

RRT: 6. Jak jsi spokojený se svým teamovým kolegou?( PB111) Pomáhá Ti v něčem nebo o sobě ,,ani nevíte" ?

JN: Petra beru hlavně jako kamaráda. Určitě mezi sebou máme dobré vztahy. Je to super kluk a je s nim zábava. Asi bych si lepší teamovou ,,jedničku'' nemohl přát. Kdykoliv potřebuji poradit, tak neváhá. 

RRT: 7. Chceš něco říct na závěr nebo někomu poděkovat?

JN: Závěrem bych poděkoval celému ORION RS PETROL TEAMU, rodině a všem sponzorům za jejich důvěru: Autoservis Nedvěd,  N1shop, Gmar, Bikestrike, Castrol, Meatfly, Jk9graphics, Hfmotorsport, StrechyKoutny, Shiva, SMC.

Jestli Vás Jonáš nějakým způsobem zaujal a chcete vědět ještě víc, například jeho úspěchy v kariéře, více fotek a nebo ho jen nadále sledovat, mrkněte na jeho web ! : https://www.jonasnedved.cz/

Přidávám pár fotek do galerie a moc díky Jonášovi za jeho čas a přeju ať to v příštím roce klapne podle jeho představ !!! Za REGION racing team - AK

Fotogalerie: Co ještě nevíte aneb zpověď Jonáše Nedvěda !

TOPlist

   

  

Kontakt

REGION RACING s.r.o. Dlouhá 730/35
Praha 1
110 00

IČ: 083 56 378
DIČ: CZ08356378
Číslo účtu: 115-9924310237/0100
IČP:1013138261
Erik Provazník
+420 604 374 364
team@region-racing.cz