+420 604 374 364

Celý víkend závodění u Michala Vágnera

15.06.2015 17:54

Michal Vágner závodil pro jistotu v sobotu i v neděli a to v Žáru !

Vágner závodil 6. i 7.6. 2015 a oba dva dny to bylo v Žáru a nejen s velkým Ž :-) První den, v sobotu, se jelo další MMČR Cross Country. Účast byla slabší, ale to Michala neodradilo a dokonce ho po dlouhé době někdo aspoň trošku potrápil. Trať vedla z části po loukách, ale také po MX trati, takže si Vágner i zaskákal. Byla cca 5km dlouhá. Po startu Michal jezdil na druhém místě, pak se ale dostal na místo první. Jeho soupeř byl ale srdcař a tak mu to ještě na chvíli vrátil. To si ale Michal samozřejmě líbit nenechal a soupeře zase předjel a v cíli byl první. Po závodě už na penzionu čekal na další nedělní závod. V nedělním závodě nechtěl už nikoho nechat ani aby se přiblížil, natož mu bral první pozici, ať už jen na chvilku. Technika ani jezdec nezklamali a tak si Michal z 90ti minutového závodu opět vezl 25 bodů za 1. místo a průběžně první příčka mu také zůstává !

Fotogalerie: Celý víkend závodění u Michala Vágnera