Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

Bohdan Král v Ostravě

15.04.2018 08:19

    Rozhovor s Bohdanem jste již mohli vidět v předchozím reportu, mrkněte ještě co k tomu Bohdan říká podrobněji. 

    Minulý víkend závodil Bohdan Král v Ostravě - Mariánských Horách. Startoval ve třídě Pohár E1. Byl to pro něj start do letošní sezony. Závod se mu celkově líbil, ale oba dny dojel na píchlém kole. Stejně jako jeho teamový kolega Radek Grulich. Závodilo se tedy jak v sobotu, tak v neděli a Bohdanovi se dařilo.

Sobota : ,, Start se nepovedl dle představ, ale bojoval jsem až do konce. Prvně sám se sebou a když už jsem se cítil lépe, tak nakonec s technikou. Hned na začátku jsem nešťastně spadl na přední brzdovou páku a ta nešla srovnat zpět, takže jsem jel bez přední brzdy celý zavod... V předposledním kole jsem píchnul zadní kolo, ale měl jsem celkem náskok, tak jsem se rozhodl to dojet. Akorát se mi bohužel nepodařilo dohnat prvního. Měl jsem strašný první kolo, jel jsem ho pocitově snad 20 minut a strašně se trápil, pak jsem začal tahat víc a víc a jezdil kolo cca za 12minut. Takže ve finále jsem urval druhé místo, s čímž jsem byl nad očekávání spokojen. "  

Neděle : ,, Druhý závodní den. Start byl dnes velice vydařený, v první zatáčce jsem byl 4., ve druhé už 2. Po jednom kole jsem předjel prvního a vedl jsem. Bohužel ve 3. kole mě znovu potkal defekt, což je normální děj u mě v Ostravě. 4x jsem zde startoval a 4x defekt. I přesto jsem nadále vedl ještě další 2 kola. Motorka mě nechtěla poslouchat, jezdil jsem ze strany na stranu, ale pořád tahal co bylo v rámci možností. Do předposledního kola jsem jezdil 2. Guma byla už úplně na kaši, musel jsem zastavit a podívat se jestli to aspoň dojedu. V tom mě předjel 3. v pořadí a rozhodl jsem se, že mu to nenechám zadarmo. Celé kolo jsem ho tlačil před sebou a 4 zatáčky před koncem upadnul a já byl opět 2. Jel jsem na jistotu a projel cílem s minimálním náskokem na druhém místě . Takže MČR CC CAMS Ostrava skončil pro mě velice dobře, i když to bylo hodně vydřené. Vezu domů 2x druhé místo, v celkovém pořadí také 2. místo a to s minimální ztrátou na vedoucí pozici."

 

Bohdanovi gratulujeme a držíme pěsti do dalších závodů ! 

Všechny zdravím a uvidíme se za měsíc na dalším podniku MČR v Šiklově mlýnu 5.5. - 6.5.2018

Fotogalerie: Bohdan Král v Ostravě