+420 604 374 364

Benátky u Litomyšle !!!

03.07.2015 12:34

Zpátky na scéně je trať Benátky u Litomyšle !!!

Možná né všichni jste byli na trati v Benátkách u Litomyšle. Tahle trať totiž nějaký ten pátek nefungovala. Momentálně si ji ale vzali pod křídla kluci Mňukovi a dali to tam slušně do kupy. O víkendu se tam tak mohl jet závod Novamotocross Cupu pod vedením Jariho Kurriho. Za náš team zde startovali Maixner a Fikejs.

Leoš Fikejs měl malinko smůlu s umístěním. Přesto, že je to hezký výsledek, je to místo pod bednou .... Už v kvalifikaci Leošovi vynechávala motorka. Do první jízdy se  mu povedl start a byl kolem 5. místa. Ještě než objel půl kola, motorka mu neznámo proč zhasla... Do cíle dojel na místě 4. Do druhého závodu byl start horší a tak musel Fikejs bojovat. Fyzička mu ale docházela a tak byl dvakrát na zemi. I přesto se mu povedlo dojet opět na 4. místě a tak dokončil závod i celkově. Jirka Maixner, který jel Juniorskou třídu do 18 let měl o jedno místo lepší výsledek. Jirkovi se na této trati líbilo a tak to bylo vidět i na výsledku. V první jízdě dojel na 3.místě.Do druhé rozjížďky se mu nepovedl start a jel někde u konce. Stíhací jízdou se ale dostal na 4.místo, na kterém dojel do cíle. Celkově mu to však na bednu dalo a tak Maixner dokončil na 3. místě !!!

Fotogalerie: Benátky u Litomyšle !!!