+420 604 374 364

Adam Straka - Gbely

07.04.2016 12:35

Gbely na Slovensku navštívil i další jezdec REGION racing teamu a to Adam Straka. Jak se mu dařilo se podívejte...

I Adam Straka byl závodit na Slovensku na závodech Meteorit Cupu. Startoval ve třídě 85ccm. Na trati se mu líbilo i když bylo těžké si ji zapamatovat. S výsledkem však spokojený nebyl. Již v tréninku musel Adam odstoupit díky závadě na motocyklu. Kvalifikace se mu povedla. Dojel na 7. místě s tím, že čtvrté až osmé místo bylo v jedné půlvteřině, takže otevřená hra do závodu. Na startu se sešlo 26 jezdců.

První start Adamovi moc nevyšel a musel dotahovat zezadu. Ve třetím kole se dostal na 12. místo, ale při předjíždění se ve vzduchu srazil s jedním ze soupeřů. Rána to byla vcelku velká, ale Adam se ještě nějak zmátořil, ale hodně ztratil. Dojel na 10.místě z 85ccm. Do druhé jízdy se mu start povedl a jel kolem 8.místa celkově. Bohužel pak přišel opět pád, tentokrát s dámou na 250ccm. Bohužel štěstí tentokrát moc nepřálo a dojel opět 10. Tak dojel tedy i celkově.

Fotogalerie: Adam Straka - Gbely