IČP:1013138261

+420 604 374 364

1. závod Chalupa cup 2012

02.04.2012 12:48

Nedělní počasí, které doprovázelo první závod seriálu Chalupa cup 2012, bylo opravdu aprílové. Ráno sněžilo, poté chvílemi vykukovalo sluníčko načež začalo poprchávat a opět začalo svítit sluníčko. Nejhorší byl ale studený vítr, který celý den "fučel". Všichni diváci i zavodníci proto opět vytáhli zimní bundy a čepice. Vypsané kategorie pro tento závod byly tyto: 4k HOBBY + JUNIOR+ PROFI, 85ccm + PIT BIKE + 65ccm + 50ccm, Veterán, Amatér, Hobby a Open. Ve čtyřkolkách náš team REGION racing cz byl zastoupen Tomášem Pikartem, který v 1. rozjížďce dojel na 1. místě a v 2. rozjížďce na 2. místě. Celkově se tedy umístil 2. místě a odvezl si pohárek a diplom.

2. místo Tomáš Pikart (4k JUNIOR)

Kategorie OPEN byla zastoupena hned dvěma jezdci z našeho teamu a to Davidem Čermákem a Erikem Provazníkem. V obou rozjížďkách měl vždy nejlepší start Erik Provazník, který jel vždy minimálně jedno kolo první. V 1. rozjížďce Erika Provazníka v prvním kole po startu předjel jeho týmový kolega David Čermák. David byl pronásledován Erikem a tak není divu, že zbytku závodníků ujeli skoro o půl kola. Přibližně do půlky závody měli Erik s Davidem stejný rozestup, poté se ale Erik začal dotahovat na Davida. (David nám po závodě řekl, že mu začaly tvrdnou ruce). Při Erikově snaze Davida ještě více dotáhnout, utekla první jízda jak voda a šachovnicovým praporem byl odmávnut konec. Tuto jízdu vyhrál David, Čermák a druhý byl Erik Provazník.

nahoře David Čermák

V druhé rozjížďce po startu Erik Provazník odolával Davidu Čermákovi přibližně 2 kola. Poté byl Erik Davidem předjet. Pořadí na 1. místě David Čermák a na 2. místě Erik Provazník vydrželo už po celou druhou jízdu. Celkově se tedy David Čermák umístil na 1. místě a Erik provazník na 2. místě.

Team REGION racing cz gratuluje a děkuje Tomášovi, Davidovi a Erikovi za skvělou reprezentaci.

Více fotografií najdete pod tímto článkem.