IČP:1013138261

+420 604 374 364

A zase ten Kučera....

02.06.2016 08:31

Možná, že nadpis tohoto článku se brzy začne používat jako běžná věta v depu... Míra Kučera si zase vyzávodil pohárky....

Míra Kučera prostě sbírá pohár za pohárem a tak se podíváme jak si vedl na dalších dvou závodech. Začneme závodem Novamotocross Cupu v Žamberku. V Žamberku se Mírovi líbí. Potěšen byl nejen tím, že se jede právě tady, ale i účastí v jeho třídě. V padesátkách totiž byla krásná účast a to 17 jezdců. Kvalifikoval se na druhém místě! Do první jízdy odstartoval pěkně. Na třetím místě. Ke konci závodu ještě dobře využil chyby soupeře a posunul se na místo druhé, na kterém i závod dokončil. Do druhé jízdy měl start podobný a i průběh jízdy také. Potom se ale soupeři (druhému) podařilo dost poodjet a náskok, který si vytvořil, už Míra nestáhl. Dojel tedy do cíle jako třetí. Celkově bral krásné třetí místo!

Dne 28.5.2016 odjel další závod a to v Nové Vsi. Velkou cenu - Novavesring. Pravidelně se tohoto závodu zúčastňuje, protože je zde příjemná atmosféra a pěkný doprovodý program. Dokonce se závodu účastní i jeho mladší sestra na PW50! Motivací pro kluky na padesátkách byl příjezd rychlého Víti Marka. V tomto závodě se jedou celkem tři jízdy. Kraloval zde celý den Víťa Marek. Za ním dojížděl právě Míra Kučera. Do první jízdy ale Míra odstartoval jako první a chvilnku za sebou Víťu udržel. Míra se tak snažil aspoň držet Víťovo tempo, ale Víťa je opravdu rychlý a tak si Míra hlídal aspoň své druhé místo. To se mu s přehledem dařilo. Všechny tři jízdy probíhaly dost podobně a tak bral jedničku právě Víťa a Míra si vyzávodil krásnou druhou pozici !! Gratulujeme !!