Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

 

Výsledky z Aprílového Dalečína

24.04.2017 09:34

    Včera 23.4. se v Dalečíně vystřídalo snad veškeré počasí. Pršelo, snežilo, foukalo, sluníčko svítilo... I tak se závody odjely. 

    Níže omrkněte jak to dopadlo v Dalečíně !! Nyní pouze ve zkratce... Patrik Liška ve třídě MX2 předvedl luxusní jízdu a povrdil to 3. místem !! Smůla se stále drží Martina Fiňka, který předvedl, že umí potrápit jezdce v čele startovního pole. Bohužel po smolném Lokti přišel i smolný Dalečín. Hromadný pád po startu a pak rána kamenem do obličeje...Zpátky na stupně vítězů se vrátil Marek Sukup....více ale až v tiskové zprávě. 

foto : Radek Lavička

Výsledky zde :

 

MX1    
Celkově:    
1. Michek Martin (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Romančík Jaromír (6-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
3. Sukup Marek (3-3, HT Group Racing Team, Kawasaki)
4. Weschta Rudolf (4-6, Team MAX2, Suzuki)
5. Šimko Tomáš (7-4, GT2 Motorsport, Suzuki)
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 95b.
2. Romančík Jaromír 81b.
3. Weschta Rudolf 74b.
4. Sukup Marek 68b.
5. Bartoš Petr 63b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Jaulin Sulivan (2-2, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Liška Patrik (3-4, HT Group Racing Team, Yamaha)
4. Šikyňa Richard (5-3, JD191 KTM Racing Team, KTM)
5. Krč Martin (4-5, SZA Stav Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 97b.
2. Jaulin Sulivan 89b.
3. Krč Martin 76b.
4. Liška Patrik 67b.
5. Šikyňa Richard 64b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Laňková Barbora (2-2, Action Racing Team, Suzuki)
3. Vítková Kristýna (4-4, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
4. Simonová Lucie (6-3, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
5. Antošová Jana (3-8, Orion Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 100b.
2. Laňková Barbora 84b.
3. Vítková Kristýna 76b.
4. Simonová Lucie 75b.
5. Hromková Tereza 62b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Černý Ivan (6-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Buchta Michal (4-6, Inter Cars MoToman Team, Honda)
5. Tichý Dušan (3-10, BV Racing, Suzuki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 100b.
2. Kadleček Michal 88b.
3. Buchta Michal 71b.
4. Černý Ivan 66b.
5. Doppler Daniel 62b.

 

MX1    
Celkově:    
1. Michek Martin (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Romančík Jaromír (6-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
3. Sukup Marek (3-3, HT Group Racing Team, Kawasaki)
4. Weschta Rudolf (4-6, Team MAX2, Suzuki)
5. Šimko Tomáš (7-4, GT2 Motorsport, Suzuki)
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 95b.
2. Romančík Jaromír 81b.
3. Weschta Rudolf 74b.
4. Sukup Marek 68b.
5. Bartoš Petr 63b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Jaulin Sulivan (2-2, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Liška Patrik (3-4, HT Group Racing Team, Yamaha)
4. Šikyňa Richard (5-3, JD191 KTM Racing Team, KTM)
5. Krč Martin (4-5, SZA Stav Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 97b.
2. Jaulin Sulivan 89b.
3. Krč Martin 76b.
4. Liška Patrik 67b.
5. Šikyňa Richard 64b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Laňková Barbora (2-2, Action Racing Team, Suzuki)
3. Vítková Kristýna (4-4, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
4. Simonová Lucie (6-3, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
5. Antošová Jana (3-8, Orion Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 100b.
2. Laňková Barbora 84b.
3. Vítková Kristýna 76b.
4. Simonová Lucie 75b.
5. Hromková Tereza 62b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Černý Ivan (6-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Buchta Michal (4-6, Inter Cars MoToman Team, Honda)
5. Tichý Dušan (3-10, BV Racing, Suzuki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 100b.
2. Kadleček Michal 88b.
3. Buchta Michal 71b.
4. Černý Ivan 66b.
5. Doppler Daniel 62b.