Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

 

Výsledky a rozhovory MMČR Stříbro

21.08.2017 15:32

    Mistry už známe, o další pozice se bude bojovat ještě na posledním MMČR ve Vranově. Rozhovory a výsledky najdete v článku. Brzké uzdravení přejeme Martinovi Fiňkovi a Michalovi Gregorovi.

 

MX1    
Celkově:    
1. Michek Martin (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Wysocki Tomek (3-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
3. Weschta Rudolf (2-4, Team MAX2, Suzuki)
4. Šimko Tomáš (5-3, GT2 Motorsport, Suzuki)
5. Sukup Marek (4-6, HT Group Racing Team, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 329b.
2. Šimko Tomáš 238b.
3. Bartoš Petr 237b.
4. Weschta Rudolf 214b.
5. Sukup Marek 207b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (2-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Jaulin Sulivan (1-2, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Nedvěd Jonáš (3-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Liška Patrik (4-6, HT Group Racing Team, Yamaha)
5. Drdaj Dušan (5-5, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 3287b.
2. Jaulin Sulivan 272b.
3. Drdaj Dušan 210b.
4. Šikyňa Richard 208b.
5. Liška Patrik 208b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Simonová Lucie (3-2, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
3. Laňková Barbora (2-4, Action Racing Team, Suzuki)
4. Vítková Kristýna (5-3, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
5. Hromková Tereza (4-7, HT Group Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 347b.
2. Laňková Barbora 282b.
3. Simonová Lucie 270b.
4. Vítková Kristýna 262b.
5. Hromková Tereza 222b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Černý Ivan (3-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Hammerl Georg (4-4, Motosport Chýnov, Kawasaki)
5. Doppler Daniel (5-6, Motosport Chýnov, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 350b.
2. Kadleček Michal 308b.
3. Černý Ivan 233b.
4. Hammerl Georg 229b.
5. Tichý Dušan 205b.

 

MX1    
Celkově:    
1. Michek Martin (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Wysocki Tomek (3-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
3. Weschta Rudolf (2-4, Team MAX2, Suzuki)
4. Šimko Tomáš (5-3, GT2 Motorsport, Suzuki)
5. Sukup Marek (4-6, HT Group Racing Team, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 329b.
2. Šimko Tomáš 238b.
3. Bartoš Petr 237b.
4. Weschta Rudolf 214b.
5. Sukup Marek 207b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (2-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Jaulin Sulivan (1-2, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Nedvěd Jonáš (3-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Liška Patrik (4-6, HT Group Racing Team, Yamaha)
5. Drdaj Dušan (5-5, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 3287b.
2. Jaulin Sulivan 272b.
3. Drdaj Dušan 210b.
4. Šikyňa Richard 208b.
5. Liška Patrik 208b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Simonová Lucie (3-2, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
3. Laňková Barbora (2-4, Action Racing Team, Suzuki)
4. Vítková Kristýna (5-3, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
5. Hromková Tereza (4-7, HT Group Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 347b.
2. Laňková Barbora 282b.
3. Simonová Lucie 270b.
4. Vítková Kristýna 262b.
5. Hromková Tereza 222b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Černý Ivan (3-3, Orion Racing Team, KTM)
4. Hammerl Georg (4-4, Motosport Chýnov, Kawasaki)
5. Doppler Daniel (5-6, Motosport Chýnov, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 350b.
2. Kadleček Michal 308b.
3. Černý Ivan 233b.
4. Hammerl Georg 229b.
5. Tichý Dušan 205b.