Vyhledávání

Kontakt

REGION, spol. s r.o.
Žižkova 457
Kostelec nad Orlicí
517 41

IČ: 15529282
DIČ: CZ15529282
Číslo účtu: 23605571/0100
IČP:1001965531

Erik Provazník
+420 604 374 364

team@region-racing.cz

TOPlist

   

  

 

Výsledky a rozhovory MMČR Petrovice

17.07.2017 10:56

    Co říkali jezdci před závodem v Petrovicích? Komu se to podařilo? Co řekli v cíli? Výsledky ? Vše zde .. ! 

 

MX1    
Celkově:    
1. Šimko Tomáš (1-4, GT2 Motorsport, Suzuki)
2. Michek Martin (6-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Smítka Petr (3-3, Hulho Motocross team, KTM)
4. Wysocki Tomek (8-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
5. Sukup Marek (2-8, HT Group Racing Team
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 229b.
2. Bartoš Petr 178b.
3. Šimko Tomáš 172b.
4. Sukup Marek 161b.
5. Romančík Jaromír 157b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Špičák Milan (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Nedvěd Jonáš (3-7, Orion Racing Team, KTM)
4. Drdaj Dušan (4-5, Yamaha Čepelák Racing Team)
5. Poláš Denis (5-6, Inter Cars MoToman Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 237b.
2. Jaulin Sulivan 180b.
3. Liška Patrik 151b.
4. Drdaj Dušan 150b.
5. Šikyňa Richard 140b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Simonová Lucie (2-2, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
3. Laňková Barbora (3-3, Action Racing Team, Suzuki)
4. Vítková Kristýna (4-4, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
5. Hromková Tereza (5-5, HT Group Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 247b.
2. Laňková Barbora 202b.
3. Simonová Lucie 194b.
4. Vítková Kristýna 182b.
5. Hromková Tereza 156b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Hrabica Jindřich (3-3, SMS Morava, Suzuki)
4. Tichý Dušan (7-4, BV Racing, Suzuki)
5. Hammerl Georg (10-5, Motosport Chýnov, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 250b.
2. Kadleček Michal 220b.
3. Černý Ivan 163b.
4. Hammerl Georg 153b.
5. Buchta Michal 146b.
MX1    
Celkově:    
1. Šimko Tomáš (1-4, GT2 Motorsport, Suzuki)
2. Michek Martin (6-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
3. Smítka Petr (3-3, Hulho Motocross team, KTM)
4. Wysocki Tomek (8-2, JD191 KTM Racing Team, KTM)
5. Sukup Marek (2-8, HT Group Racing Team
     
Průběžně:  
1. Michek Martin 229b.
2. Bartoš Petr 178b.
3. Šimko Tomáš 172b.
4. Sukup Marek 161b.
5. Romančík Jaromír 157b.
     
MX2    
Celkově:    
1. Szvoboda Bence (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Špičák Milan (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Nedvěd Jonáš (3-7, Orion Racing Team, KTM)
4. Drdaj Dušan (4-5, Yamaha Čepelák Racing Team)
5. Poláš Denis (5-6, Inter Cars MoToman Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Szvoboda Bence 237b.
2. Jaulin Sulivan 180b.
3. Liška Patrik 151b.
4. Drdaj Dušan 150b.
5. Šikyňa Richard 140b.
     
Ženy    
Celkově:    
1. Laier Steffi (1-1, Buksa / Ados KTM Team, KTM)
2. Simonová Lucie (2-2, Inter Cars MoToman Team, Yamaha)
3. Laňková Barbora (3-3, Action Racing Team, Suzuki)
4. Vítková Kristýna (4-4, Yamaha Čepelák Racing Team, Yamaha)
5. Hromková Tereza (5-5, HT Group Racing Team, KTM)
     
Průběžně:  
1. Laier Steffi 247b.
2. Laňková Barbora 202b.
3. Simonová Lucie 194b.
4. Vítková Kristýna 182b.
5. Hromková Tereza 156b.
     
Veterán    
Celkově:    
1. Žerava Martin (1-1, Team MAX2, Suzuki)
2. Kadleček Michal (2-2, KRTZ, Husqvarna)
3. Hrabica Jindřich (3-3, SMS Morava, Suzuki)
4. Tichý Dušan (7-4, BV Racing, Suzuki)
5. Hammerl Georg (10-5, Motosport Chýnov, Kawasaki)
     
Průběžně:  
1. Žerava Martin 250b.
2. Kadleček Michal 220b.
3. Černý Ivan 163b.
4. Hammerl Georg 153b.
5. Buchta Michal 146b.