IČP:1001965531

+420 604 374 364

Výborný výsledek Michala Votroubka na MMČR AČR

10.05.2012 14:01

Trať v Lokti nad Ohří hostila v neděli 6. května 2012 MMČR AČR v motokrosu. Dopolední tvrdá uklouzaná trať a naopak odpolední bláto po trvalém dešti, dalo zabrat většině jezdců. V Lokti team REGION racing cz reprezentoval jezdec s číslem #44 Michal Votroubek. Jak Michal napsal, už od rána se mu dařilo. Tréninky mu nedělaly žádný problém a v kvalifikaci měl druhý nejrychlejší čas.

V 1. rozjížďce získal Michal HOLESHOT. A to už něčemu napovídalo. Sedm kol se Michal držel na první pozici. Za ním se držel Jiří Čepelák, který do Michala narazil. Michal bohužel spadl a chvíli mu trvalo, než opět naskočil na motorku a pokračoval v závodě. V závodě dojel na 5. místě a Michalovi se podařilo zajet nejrychlejší naměřené kolo.

I ve 2. rozjížďce získal Michal HOLESHOT. Přibližně dvacet minut byl Michal vodícím jezdcem celého startovního pole. na druhém místě se držel Martin Michek. Kvůli dešti a blátu byl Michal nucen si sundat brýle. Během předjíždění kolečkářů Martin Michek využil šance a Michala předjel. Do cíle Michal dojel druhý v pořadí a opět zajel nejrychlejší kolo. Michala páté a druhé místo vyneslo na stupně vítězů. Obsadil vynikající třetí pozici. Michal v e-mailu napsal: „ Jsem moc rád a dík patří všem, co mi pomáhají. Už jsme si takový výsledek zasloužili!“

Team REGION racing cz Michalovi především moc gratuluje, děkuje za výborný výsledek a reprezentaci týmu a přejeme mu mnoho dalších takto výborných úspěchů.