IČP:1001965531

+420 604 374 364

Táďa závodil v Benátkách

25.04.2017 10:09

Táďa Klamt závodil v Benátkách nad Jizerou na motocrosscupu. Závody nevyšly podle jeho představ ( nebo podle představ taťky Petra ? :-) )

Tento závod odjel Tadeáš už 8.4.Trať byla perfektně připravena, ale díky množství srážek, byla jedno velké oraniště, které sotva projely i velké motorky. Kluci na 65ccm to tedy neměli jednoduché. Seznamovací trénink nejel, v kvalifikaci upadl z prvního místa a ve zmatku nějak dojel do cíle, že ani nevíme pozici. Předjíždět se moc nedalo. Byla vyjetá jedna kolej a pokud někdo na 65ccm chtěl předjíždět, šlo to jedině ,,mimo" trať.

Táďa se snažil nasadit své rychlé tempo, ale zde bylo spíš potřeba rozvážné a klidné jízdy. Výsledkem byla spousta zbytečných pádů a předjíždění. První jízdu dokončil na pátém místě. Do druhé jízdy dostal kázání, toho se držel a jel klidněji. S jedním pádem dojel na jistotu třetí. Celkově bral čtvrtou příčku.

Fotogalerie: Táďa závodil v Benátkách