IČP:1001965531

+420 604 374 364

Strakovi se závod v Benátkách nevydařil

27.06.2017 07:43

Adam Straka startoval 24.6. v Benátkách u Litomyšle na Meteorit Cupu. V jeho třídě 85ccm se mu nedařilo podle představ....

I tentokrát na závod v Benátkách zapršelo. Na trati se to bohužel opět odrazilo. Ráno bylo bláto a do tréninku najížděli jezdci tak ve dvou z každé kategorie. Bahno se tedy moc nevyházelo a pro malé motorky to bylo o to složitější. Ve třídě 85ccm se sjelo 12 závodníků, do tréninku nastoupili čtyři. Trať umožnila objet zhruba dvě kola. Potom už byl jezdec i motorka jedna velká bahnitá koule. Na kvalifikaci již byly podmínky lepší. Z prvního závodu Adam musel odstoupit. Závada ,,ustřihnutých šroubů na rozetě". Bohužel se tak stalo hned v prvním kole a Adam byl velice zklamaný, protože se na závod těšil. Do druhého závodu měl v plánu si napravit chuť. Během závodu ale dvakrát upadl a dalo mu to až na sedmé místo. Celkově bral deváté místo a se závodem nebyl spokojený. Nyní ho čekají prázdniny. Odpočne si na táboře, pojede na dovolenou a poté se vrátí na startovní rošt v plné síle.

Fotogalerie: Strakovi se závod v Benátkách nevydařil